Makietowo.pl

logo-Makietowo.pl
Masz wizję świetnego projektu?

Tworzysz rzeczy, które zmieniają świat?

Myślisz co zrobić,  by Twoja praca dyplomowa, magisterska zachwyciła profesorów?

A może chcesz przekazać  wiedzę studentom, uczniom?

 Ale jak trudno czasami wyrazić to jedynie słowami, przekonać innych do Twojego pomysłu. Przytaczasz mnóstwo argumentów, wspierasz się świetną prezentacją multimedialną, ale... no właśnie. Bo widzisz, sposobów trafienia do innych może być tyle, ilu ludzi na Twojej drodze.

Każdy z nas jest inny i rzadko ktoś myśli, postrzega rzeczywistość dokładnie tak samo jak Ty. Z jednej strony to cudowne, bo dzięki temu nasz świat jest ciekawszy, ale... ile razy zirytowałeś się pytaniem osoby, która po prezentacji kompletnie nie chwyta Twojej koncepcji?!

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Nadamy Twojej wizji rzeczywisty kształt :) Żebyś mógł ją pokazać swoim Klientom dokładnie tak, jak sobie to wyobrażasz.

Opis firmy

Zobaczyć, znaczy zrozumieć
No właśnie. Nie przekonamy całego świata. Ale możemy pomóc inwestorowi, profesorowi, uczniowi czy w końcu - Twojemu Klientowi zrozumieć projekt, czy też koncepcję działania.

Specjalizujemy się w makietach industrialnych, nietypowych, w których często chodzi nie tyle o ukazanie samego układu budynków, wizualizacji projektu, ale przede wszystkim o pokazanie procesu.

Takie podejście służy nie tylko samej wizualizacji istoty funkcjonowania obiektów, fabryk czy urządzeń, ale też pełni funkcje edukacyjne, poznawcze, pozwala ukazać Twoją koncepcję wręcz w namacalny sposób.

Osoba do kontaktu:

Bartłomiej Mikołajczak

Adres:

Trakt Dębiniecki 2
62-007 Promienko k. Poznania

Dane firmy:

Makietowo.pl
Trakt Dębiniecki 2
62-007 Promienko k. Poznania
NIP: 7821993721
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl