KidsApp

logo-KidsApp
Firma DevSoft powstała w 2017 roku opierając się głównie na tworzeniu dodatków dla oprogramowania firmy Comarch( ERP Optima, ERP XL).

Z czasem gdy zostaliśmy rodzicami, wyzwaniem stał się dla nas czas i nade wszystko komunikacja z placówką przedszkolną. Zauważyliśmy „lukę” na rynku rozwiązań IT, brakowało narzędzi do zarządzania placówką. Tak powstał produkt program i aplikacja mobilna KidsApp dla placówek. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasi użytkownicy są zadowoleni z rozwiązań jakie im dajemy, a przede wszystkim z tego, że mogą pracować dzięki temu narzędziu, bardziej ergonomicznie.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Dedykowane rozwiązania

- program i aplikacja mobilna KidsApp

- program ePolisa dla pośredników ubezpieczeniowych (dedykowane rozwiązanie)

- program dla serwisu szyb samochodowych (dedykowane rozwiązanie)


Oprogramowania gotowe

- sprzedaż i pisanie dodatków dla oprogramowania ERP firmy Comarch

Opis firmy

W 2019 roku postanowiliśmy oddzielić nasz produkt KidsApp od rozwiązań Comarch, i tak powstała nasza druga firma, IT Solutions. Skupiamy się nie tylko na pisaniu dodatkowych rozwiązań dla produktów firmy Comarch ale również je sprzedajemy. W 2020 roku zostaliśmy Partnerem firmy Comarch aby jeszcze lepiej świadczyć nasze usługi. Dodatkowo rozwijamy własne pomysły pisząc dedykowane rozwiązania dla naszych klientów, tak jak ePolisa – system do zarządzania rozliczeniami dla pośrednika ubezpieczeniowego. Programujemy w takim środowisku jak .net oraz sql.

W rozwoju firmy nadal będziemy skupiać się na rozwiązywaniu potrzeb naszych obecnych oraz nowych klientów.

Osoba do kontaktu:

Aurelia Klonowska

Adres:

Brzezno 7a
64-530 Kaźmierz

Dane firmy:

DevSoft
Brzezno 7a
64-530 Kaźmierz
NIP: 7642558061
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl