Exclusive Sport Sp. z o.o.

logo-Exclusive Sport Sp. z o.o.
Nasza firma zajmuje się dystrybucją strojów sportowych, odzieży treningowej, trofeów sportowych (pucharów, medali, statuetek). Współpracujemy z najlepszymi producentami polskimi i zagranicznymi. Naszymi odbiorcami są instytucje sportowe, kluby sportowe, ośrodki sportu, szkoły, Urzędy Miast i Gmin, organizacje samorządowe.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Po krótkim zastanowieniu się...zacznę może od kompletnie błahych sytuacji, jak nagradzanie swoich pracowników czy współpracowników czy też klientów różnego rodzaju upominkami, np. "pracownik roku" i tego typu. Inna sytuacja - jeśli jest w miejscowości gdzie Państwo funkcjonują jakiś klub czy sekcja sportowa, to jest mozliwość by tej inicjatywie pomóc. Uwierzcie mi - SPORT bez pomocy "sponsorów" prywatnych NIE MA SZANS na normalne funkcjonowanie. W Polsce nadal się go NIE DOCENIA. W USA podobno jest jakiś przelicznik, że 1 USD wydany na sport pomaga zaoszczędzić kilka USD na wydatki zdrowotne. Możecie Państwo zaistnieć w środowisku jako mały sponsor dla takiego klubu poprzez zakup odzieży, nagród czy innych upomninków a przy okazji reklamując się na nich (nadruk logo sponsora na odzieży). Firma zyskuje sympatię środowiska poprzez tego typu akcje, a sport ma szansę by funkcjonować normalnie :)

Opis firmy

Jesteśmy firmą z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w branży sportowej. Od ponad 16 lat oferujemy Państwu najlepsze produkty - puchary, medale, statuetki oraz patery. Przez te wszystkie lata wzbogaciliśmy naszą ofertę o szereg usług związanych z trofeami sportowymi. Oprócz podstawowych, takich jak wykonywanie tabliczek grawerowanych na puchary i statuetki, oferujemy również indywidualnie opracowywane medale, a dzięki współpracy z wieloma podwykonawcami i producentami, możemy przygotować nagrody na każdą okazję. Etui do pater, ozdobne etui do medali, personalizowane statuetki, specjalnie zaprojektowane puchary z możliwością personalizacji - to wszystko nie stanowi żadnego problemu.

Nasze puchary znajdują odbiorców w całej Polsce - Ośrodki Sportu oraz organizacje sportowe mogą u nas liczyć na bardzo korzystne warunki. Oprócz tego nasze puchary sportowe, statuetki (zarówno sportowe jak i okolicznościowe), patery (wręczane m.in. jako podziękowania) oraz medale (każdorazowo indywidualnie przygotowywane) znajdują odbiorców wśród firm, instytucji, urzędów i lokalnych organizacji. Również odbiorcy indywidualni mogą u nas zakupić trofea - klient, który chce zakupić pojedynczy puchar, statuetkę lub nawet pojedynczy medal, jest dla nas bardzo ważny. Zależy nam na tym, żeby klient zadowolony z zakupu wrócił do nas przy kolejnej okazji.

Stroje sportowe to kolejny ważny profil działalności naszej firmy. Podobnie jak w przypadku pucharów, postanowiliśmy współpracować z najlepszymi i sprawdzonymi firmami produkującymi odzież sportową, obuwie sportowe oraz akcesoria sportowe.

Oferujemy również profesjonalne nadruki na zakupionych w naszej firmie strojach.

W naszej ofercie znajdą Państwo odzież sportową renomowanych firm takich jak Errea, Colo, Joma czy Select. Polecamy również akcesoria sportowe, sprzęt do treningu oraz szeroki wybór piłek.

Osoba do kontaktu:

Grzegorz Dziadek

Adres:

Śląska 39a
80-379 Gdańsk

Dane firmy:

Exclusive Sport Sp. z o.o.
Gdańsk 39a
80-379 Gdańsk
NIP: 2040000042
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl