Kafejeto Palarnia

logo-Kafejeto Palarnia
W swojej pracy chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomagać innym poszerzać świadomość tego, czym jest jakość w kawie i dlaczego warto pić dobrą kawę. Dążymy do tego, aby nasi klienci rozwijali się razem z nami. Znamy skuteczne rozwiązania ich problemów. Wyróżnij się, oferując swoim gościom niepowtarzalną przyjemność wypicia z Tobą wyśmienitej kawy.

Jesteśmy palarnią kawy importującą wyłącznie najwyższej jakości zielone ziarna.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Oferujemy wsparcie lokalom gastronomicznym w zakresie wprowadzenia kawy do swojego asortymentu lub poprawy jakości już posiadanej oferty.

Opis firmy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy palarnią importującą wyłącznie najwyższej jakości zielone ziarna, które wypalone przez doświadczonych fachowców, gwarantują mile spędzone chwile z aromatyczną filiżanką kawy. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje, aby przekazywać tę wiedzę dalej.

Jak działamy?

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem, zawsze dostosowując ofertę do Twoich potrzeb. Zależy nam, aby spełniała wszystkie oczekiwania. Szukamy najkorzystniejszych rozwiązań Twoich problemów. Wierzymy w wiarygodne i uczciwe relacje. Działamy terminowo i odpowiedzialnie, zapewniając bezpieczeństwo w biznesie.

Dlaczego robimy, to co robimy?

W swojej pracy chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomagać innym poszerzać świadomość tego, czym jest jakość w kawie i dlaczego warto pić dobrą kawę. Dążymy do tego, aby nasi klienci rozwijali się razem z nami. Znamy skuteczne rozwiązania ich problemów. Wyróżnij się oferując swoim gościom niepowtarzalną przyjemność wypicia z Tobą wyśmienitej kawy.

Korzyści, które otrzymasz:

  • Wyselekcjonowana przez naszych wykwalifikowanych roasterów kawa, którą zawsze wypalimy na Twoje zamówienie.

  • Wypalone ziarna zapakujemy w spersonalizowane opakowania, sam wybierz etykietę oraz rodzaj paczki.

  • Szkolenie instalacyjne otrzymasz wraz z pierwszym zamówieniem – pokażemy Twojej załodze, jak pracować z naszą kawą.

  • Aby ułatwić Ci wybór, posiadamy stałą ofertę kaw, ale chętnie skomponujemy Twoją własną mieszankę.

  • Nasza wiedza i doświadczenie to źródło inspiracji dla Ciebie i Twojej załogi. Szkolimy, doradzamy, pomagamy dobrać sprzęt, zorganizować stanowiska pracy, abyś osiągnął maksimum możliwości.

  • Stała współpraca to stałe korzyści – zapewniamy regularne audyty, abyś miał pewność, że standardy obsługi są niezmiennie na najwyższym poziomie.

Osoba do kontaktu:

Damian Klinicki

Adres:

Bohaterów Westerplatte 16
18-100 Łapy

Dane firmy:

Kafejeto Arkadiusz Klinicki
Mazowiecka 48/lok. U3/U4
15-302 Białystok
NIP: 5361621588
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl