Profektus

logo-Profektus
Profektus to:

- obsługa informatyczna firm, przychodni i aptek
- programy Comarch ERP, programy dla lekarzy, przychodni i aptek
- kasy i drukarki fiskalne
- naprawy komputerów i laptopów
- sklep komputerowy

Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z nowymi kontrahentami, którzy potrzebują wsparcia informatycznego na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

Opis firmy

Firma Profektus istnieje w Łodzi od 1994 roku. Została założona przez Krzysztofa Łapińskiego na potrzebę komputeryzacji aptek dla PZF Cefarm Łódź (kupioną przez PGF/PELION).

Oferujemy obsługę informatyczną dla firm z sektora handlowego, usługowego, medycznego oraz farmaceutycznego. Dostarczamy, wdrażamy i serwisujemy programy Comarch ERP, oprogramowanie dla przychodni i lekarzy, systemy dla aptek. Budujemy infrastrukturę informatyczną: sieci komputerowe, serwery, komputery, jak również alarmy i monitoring.

Uzupełnieniem oferty dla firm są kasy i drukarki fiskalne wraz z pełną obsługą serwisową. Posiadamy sklep komputerowy i własny serwis, w którym prowadzimy naprawę komputerów i laptopów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo.

Osoba do kontaktu:

Marcin Kałużny

Adres:

6-go Sierpnia 29
90-616 Łódź

Dane firmy:

PROFEKTUS Krzysztof Łapiński
6-go Sierpnia 29
90-616 Łódź
NIP: 732-100-15-96
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl