SMARTPHOTOLAB

logo-SMARTPHOTOLAB
SmartPhotoLab to innowacyjne usługi w zakresie fotografii oraz reklamy, w myśl hasła „Tu i Teraz”. Dzięki naszej mobilności jesteśmy w stanie zaoferować obsługę fotograficzną danego wydarzenia wraz z natychmiastowym wydrukiem foto-wspomnień! Wydruki zdjęć mogą być też wykonane bezpośrednio z telefonów komórkowych. A kto dziś nie robi zdjęć smartfonem?... czy to w ciekawym miejscu czy będąc na imprezie rodzinnej lub nawet firmowej?

Kluczem naszego rozwiązania jest właśnie ta otrzymana foto-pamiątka z eventu, która jako foto-magnes, foto-gadżet czy foto-ramka może „od razu” trafić na ścianę bądź półkę lub szafkę naszego biura, jadalni, sypialni… Nie chciejmy odkładać tej czynności na później, na za tydzień, za dwa, miesiąc… bo sami dobrze wiemy jak to się zwykle kończy.


Nasze foto-produkty mogą stanowić również piękny, unikatowy prezent, którym można obdarować swoich najbliższych bezpośrednio po powrocie do domu. 
Co więcej, foto-produkty #besmart są bardzo skutecznym nośnikiem reklamy, co coraz chętniej wykorzystują nasi klienci w promocji swoich firm.

„Be innovative, be SMART” ! SmartPhotoLab

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

- Komunikacja z klientem (nie tylko krajowym)
- Zarządzanie projektami/wdrożeniami
- Zarządzanie zespołem

Opis firmy

SmartPhotoLab zaprasza na stronę internetową www.smartphotolab.pl, gdzie można zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami jak i produktami.

Na szczególną uwagę zasługuje nasza najświeższa usługa o nazwie PhotoPrintMe!, gdzie klienci siedząc wygodnie w zaciszu swojego domu mogą poprzez internet stworzyć swój unikatowy foto-produkt, który już za kilka chwil będzie gotowy do odebrania. Szczególnie dbamy „o czas” naszych klientów oraz unikatowość naszych foto-produktów, które niemalże „od ręki” są do odebrania w naszym punkcie. Istnieje również opcja szybkiej wysyłki InPostem lub kurierem.

https://shops.photoprintme.com/SmartPhotoLab

Jeśli ktoś jest zainteresowany, by świadczyć nasze usługi w miejscu swojego zamieszkania, to już niedługo w ramach franczyzy będzie taka możliwość! Zapraszamy do kontaktu i długofalowej współpracy.

Be innovative, be SMART!

Jesteśmy oczywiście na Facebooku oraz Instagramie (smartphotolab.pl), gdzie można śledzić nasze poczynania.

Osoba do kontaktu:

Mariusz

Adres:

Gen. Władysława Bortnowskiego 10A/7
85-799 Bydgoszcz

Dane firmy:

SMARTPHOTOLAB
Gen. Władysława Bortnowskiego 10A/7
85-799 Bydgoszcz
NIP: 843-148-59-86
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl