BRILLIANT Agata Perek

logo-BRILLIANT Agata Perek
Misją naszej Szkoły jest efektywne nauczanie języka obcego dzieci, młodzież i dorosłych w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach.
Przygotowujemy ciekawe i angażujące zadania, które zachęcają do częstego posługiwania się językiem. Dbamy też, aby zajęcia były różnorodne; korzystamy z tablic interaktywnych, materiałów autentycznych, gier językowych oraz zabaw ruchowych.
Stwarzamy przyjemną atmosferę na zajęciach, by nasi uczniowie wypowiadali się chętnie i bez stresu.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zapraszamy na kursy językowe na różnym stopniu zaawansowania. Możemy pomóc też w ocenie ofert innych szkół, z którymi Państwo współpracujecie lub zamierzacie współpracować.

Opis firmy

Uświadamiamy kursantom, że popełnianie błędów jest naturalne w procesie uczenia się, a dzięki praktyce można te błędy wyeliminować. Aby kurs przyniósł pożądane efekty, wymagamy systematycznego przygotowania do zajęć oraz aktywnego udziału w lekcjach. Cieszymy się z każdego sukcesu i pomagamy, gdy brakuje motywacji.

Nasza kadra jest pełna pasji i nowych pomysłów i stale podnosi swoje kwalifikacje. W naszej Szkole nauka języka nie jest przykrym obowiązkiem, ale przyjemnym doświadczeniem.

Zapraszamy dzieci od 4 roku życia. Celem zajęć dla najmłodszych jest rozwijanie sprawności językowych, głównie słuchania i mówienia, a także nauczanie słownictwa oraz języka funkcyjnego. Ważnym elementem kursu jest udział w grach i zabawach ruchowych, praca w grupach, odtwarzanie scenek sytuacyjnych oraz wspólne czytanie opowiadań w języku angielskim.

Lekcje dla starszych dzieci zaprojektowane są tak, aby stworzyć atmosferę sprzyjającą nauce oraz zachęcać kursantów do pracy w zespole. Zadania oparte są na różnych strategiach współpracy, kształtują pewność siebie, budują poczucie przynależności oraz umiejętność komunikowania się w  języku angielskim. 

Również dorośli znajda coś dla siebie. Dzięki kombinacji różnych metod nauczania, kursanci mogą szybko osiągnąć postępy w rozumieniu i używaniu języka angielskiego. Uczniowie zyskują pewność siebie i nie boja się rozmawiać w języku angielskim.

Ważnym elementem jest nabycie umiejętności językowych niezbędnych w życiu codziennym, zawodowym i prywatnym.

Osoba do kontaktu:

Agata Perek

Adres:

Bibice k. Krakowa, Graniczna 85
32-087 Bibice

Dane firmy:

BRILLIANT Agata Perek
Graniczna 85
32-087 Bibice
NIP: 513-014-50-99
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl