VITAL-ZAM Sp. z o.o.

logo-VITAL-ZAM Sp. z o.o.
VITAL-ZAM Sp. z o.o. – to przede wszystkim firma specjalizująca się w sprzedaży produktów, doradztwie oraz obsłudze technicznej gospodarstw produkujących mleko dla największych mleczarni w Polsce. Nasi specjaliści dystrybucyjni obsługują teren Lubelszczyzny południowej oraz wschodniego Podkarpacia. Jesteśmy na rynku od 13 lat, zatrudniamy 17 osób, posiadamy trzy własne sklepy stacjonarne.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

- Kwestie żywienia zwierząt
- Kwestie naprawy urządzeń udojowych
- Kwestie naprawy sprzętu rolniczego

Opis firmy

VITAL-ZAM to nie tylko pasze, dodatki i akcesoria hodowlane, to zespół wspaniałych ludzi, którym się chce „naprawiać codziennie świat”.

Monika – dział logistyki, we współpracy z naszym kierowcą Kamilem rozwiązuje problemy logistyczne. Na przykład: klient zapomniał zamówić paszę przed długim weekendem lub przed świętami, a zwierzęta głodują.
"Stają na głowie" a klient towar dostanie. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

Natalia, której trzecią ręką jest myszka komputerowa, zajmuje się sprzedażą w sieci internetowej. Rozwiązuje problemy typu: pogięta miodarka dla pszczelarza uszkodzona przez firmę kurierską.

Robert – sprzedający wszystko, co jest potrzebne do hodowli, zaczynając od kur, przez krowy, świnie i konie, tłumaczy codziennie hodowcom, co zrobić, aby źrebak czy cielak chętniej sięgał po paszę.

Daniel z Michałem słuchają codziennie o awariach związanych z psującym się mlekiem w uszkodzonej schładzarce. Ze stoickim spokojem pomagają uporać się z problemami domowymi i serwisowymi klienta.

Posiadamy też dział magazynowo – konfekcyjny. Chłopaki przez swoje zaangażowanie w pracę oraz wprowadzane nowatorskie rozwiązania spowodowali, że staliśmy się liderem w konfekcji i sprzedaży produktów białkowych do samodzielnej produkcji pasz w gospodarstwie hodowlanym.

Niedawno powitaliśmy na pokładzie Martę, która w naszej firmie wprowadza innowacyjne rozwiązania w hodowli koni i jeździectwa. Z wielkim zaangażowaniem tworzy nową branżową stronę internetową doradczo – sprzedażową. Sama tworzy nowe receptury pasz, które miesza nam pod zamówienie zaprzyjaźniona mieszalnia.

Nasz sklep Rolniczo-Techniczny nie mógłby istnieć bez Łukasza i Tomka, którzy włożyli całe serce i wiele godzin pracy, aby doszło do szczęśliwego otwarcia. Zaangażowali się w szkolenia produktowo-doradcze, aby klient poczuł się, zamawiając u nas części, jak w europie zachodniej.

Osoba do kontaktu:

Konrad Gnutek

Adres:

Namysłowskiego 2
22-400 Zamość

Dane firmy:

VITAL-ZAM Sp. z o.o. Konrad Gnutek
Namysłowskiego 2
22-400 Zamość
NIP: 922-304-79-60
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl