Polskie Jagody

logo-Polskie Jagody
Grupa Producentów Owoców „Polskie Jagody” Sp. z o.o. jest dostawcą najwyższej jakości owoców jagodowych, głównie borówki wysokiej. W skład Grupy wchodzą plantacje uprawiające borówki i truskawki na łącznym areale 180 ha. Zbieramy owoce zgodnie z „7 Zasadami Dobrego Zbioru” oraz standardem „30 minut”, opracowanym na naszych plantacjach. W tym czasie wstępnie schładzamy borówki, dzięki czemu dłużej zachowują smak i walory świeżo zebranych owoców.

Prowadzimy sprzedaż i marketing owoców na 4 kontynentach.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy podzielić się informacjami w zakresie rynków eksportowych w Europie i Azji.

Opis firmy

Grupa Producentów Owoców „Polskie Jagody” Sp. z o.o. jest dostawcą najwyższej jakości owoców jagodowych, głównie borówki wysokiej. W skład Grupy wchodzą plantacje uprawiające borówkę i truskawki na łącznym areale 180 ha. W lipcu 2012 r. uruchomiliśmy sortownię owoców o powierzchni ponad 2000 m2.

Obiekt jest wyposażony w przechowalnie z kontrolowaną atmosferą oraz najnowocześniejsze linie pakujące. Zbieramy owoce zgodnie z „7 Zasadami Dobrego Zbioru” oraz standardem „30 minut”, opracowanym na naszych plantacjach. W tym czasie wstępnie schładzamy borówki, dzięki czemu dłużej zachowują smak i walory świeżo zebranych owoców.

Byliśmy jednym z inicjatorów powstania Polish Berry Cooperative – pierwszego podmiotu zrzeszającego polskie organizacje producentów borówki. Działając razem, jesteśmy liderem produkcji borówki w Europie.

Prowadzimy sprzedaż i marketing owoców – również pod własną marką Berry Good – na 4 kontynentach. Pakujemy większość owoców, w tym wszystkie borówki sprzedawane pod marką Berry Good, w przyjazne dla środowiska opakowania R-PET, pochodzące w 100% z recyklingu i w 100% przeznaczone do ponownego przetworzenia.

Osoba do kontaktu:

Agata Małkiewicz

Adres:

Olchowiec 120
23-413 Obsza

Dane firmy:

Grupa Producentów Owoców „Polskie Jagody” Sp. z o.o.
Olchowiec 120
23-413 Obsza
NIP: 918-214-75-86
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl