Loungetime

logo-Loungetime
Marka Loungetime to w branży synonim bogatego asortymentu mebli i akcesoriów eventowych na wynajem, które proponujemy naszym Klientom. Pomagamy zaaranżować i przekształcić każde miejsce w dowolny sposób, zapewniając wyjątkową atmosferę podczas różnego rodzaju wydarzeń, tak, by spełniło odpowiednio swoje zadanie, stając się eventem doskonałym.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomożemy w organizacji różnego rodzaju wydarzeń, zaaranżujemy przestrzenie eventowe, zapewnimy odpowiednie wyposażenie i zadaszenie.

Opis firmy

Napisz do nas i zapytaj, jak możemy uświetnić Twoje wydarzenie. Działamy na terenie Polski i za granicą, gdzie obsługujemy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy agencje eventowe i reklamowe, organizatorów wszelkich wydarzeń promocyjnych i biznesowych, uczestników imprez targowych, domy mody, agencje fotograficzne, agencje modelek, wedding plannerów i wiele innych podmiotów, które wyrażają zapotrzebowanie na ciekawe wyposażenie przestrzeni eventowych.

Osoba do kontaktu:

Tomasz Powroźnik

Adres:

Kamienna 12
31-403 Kraków

Dane firmy:

AlterBiz Tomasz Powroźnik
Kamienna 12
31-403 Kraków
NIP: 675-141-51-76
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl