Multi BHP

logo-Multi BHP
Firma Multi BHP Jacek Szopiński zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy przedmedycznej.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy doradzić we wszelkich zagadnieniach związanych z bhp, ochroną przeciwpożarową, prawem pracy i naukami pokrewnymi.

Opis firmy

Firma powstała 1 marca 2015 roku, a więc za chwilę obchodzimy 5 rocznicę działalności. Obecnie nasz zespół liczy 4 osoby. Każdy pracownik ma ściśle określone zadania i przydzielone firmy, za które odpowiada.
Nasza praca polega na obsłudze firm, które obsługujemy albo w ramach umów abonamentowych albo są to nasi klienci, z którymi nie jesteśmy związani umową. Tych drugich jest zdecydowana większość.
Obsługujemy głównie firmy małe i średnie. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta, bez względu na jego miejsce prowadzenia działalności.
Zespół jest młody, ambitny, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Obsługujemy drukarnie, firmy transportowe, spedycyjne, zakłady mięsne, firmy produkcyjne, usługowe, itp.

W ramach naszych codziennych zadań, pilnujemy terminów badań lekarskich oraz terminów szkoleń bhp, przeprowadzamy szkolenia wstępne i okresowe, sporządzamy niezbędną, wymaganą prawem dokumentację, a więc opracowujemy ryzyko zawodowe, tworzymy instrukcje bezpiecznej obsługi maszyn, przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa w firmach oraz opracowujemy dokumentację powypadkową.
W ramach ochrony przeciwpożarowej przeprowadzamy przeglądy i konserwację gaśnic, sporządzamy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego i ćwiczenia z bezpiecznej ewakuacji z miejsca zagrożenia pożarem.
W ramach pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzimy szkolenia z tego zakresu dla dzieci (projekt Mały Ratownik) i starszych. Ponadto wyspecjalizowaliśmy się ze sporządzania dokumentacji na poprawę warunków pracy, projekty finansowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Osoba do kontaktu:

Jacek Szopiński

Adres:

Dworcowa 7
86-120 Serock

Dane firmy:

Multi BHP Jacek Szopiński
Dworcowa 7
86-120 Serock
NIP: 559-122-25-09
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl