Pracownia Smaku

logo-Pracownia Smaku
Pracownia Smaku Catering dietetyczny i okazjonalny to rodzinna firma działająca na trzech płaszczyznach: cateringu, poradni dietetycznej, edukacji. Zajmujemy się przygotowaniem imprez od strony gastronomicznej oraz dostarczaniem smacznych, zdrowych i zbilansowanych posiłków w postaci całodniowej diety. Podchodzimy profesjonalnie, indywidualnie oraz kompleksowo do każdego zlecenia oferując nie tylko wysoką jakość dań, ale i estetykę ich podania.Zapewniamy opiekę merytoryczną i motywacyjną dietetyka medycznego poprzez konsultację telefoniczną i online.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Bardzo chętnie zorganizujemy catering lub event od 15 osób

Opis firmy

Zaczęło się od zamiłowania do gotowania i jedzenia. Połączyliśmy nasze pasje i doświadczenie, aby stworzyć coś co będzie dawało nam i naszym klientom satysfakcje. Firmę tworzymy wspólnie, ja Alicja Jeleniewska jako dietetyk medyczny oraz mąż Adrian Jeleniewski, który jak nikt świetnie zajmuje się sprawami organizacyjnymi i zarządzaniem. Jesteśmy małą lokalną firmą zajmującą się cateringiem dietetycznym, w naszych materiałach reklamowych mamy symbol drzewka, które odzwierciedla wartości rodzinne jakie wdrażamy w funkcjonowanie naszej działalności. Prywatnie jesteśmy rodzicami dwójki małych dziewczynek Helenki prawie 3 lata i Izuni 15 miesięcy.
Od samego początku zależało nam, aby stworzyć firmę, która będzie szczególna i będzie odpowiadała na potrzeby klientów indywidualnych. Efektem czego jest Pracownia Smaku. Zajmujemy się tworzeniem diet różnego typu, które są dopasowane do klienta i jego preferencji. Czujemy ogromną satysfakcje, kiedy możemy pomóc osobom z licznymi wykluczeniami, dostarczając dania pozbawione składników alergizujących i jednocześnie zaskakiwać smakiem.
Pracownia Smaku to ludzie! Pracujemy tu obok Ciebie i zmagamy się z podobnymi problemami. Tak, jak Ty cierpimy na notoryczny brak czasu, pracujemy, mamy dwójkę absorbujących dzieci, staramy się znaleźć chwile na trening i hobby. Nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości, dlatego właśnie działamy jako catering dietetyczny Pracownia Smaku, aby ułatwiać Twoje życie, oszczędzając czas i pieniądze, które poświęcasz na zakupy, gotowanie, zmywanie oraz na wyrzucanie zmarnowanej żywności.
Skupiamy się na rynku trójmiejskim w którym mieszkamy, bo przede wszystkim zależy nam na utrzymaniu wysokiej jakości. Podchodzimy indywidualnie do diety i potrzeb. Pierwszym kontaktem w naszej firmie telefoniczny/email czy na Facebooku jest zawsze dietetyk. Jako właściciel i dietetyk lubię mieć pierwszy kontakt osobisty z Tobą, doradzić jako specjalista i sporządzić wywiad żywieniowy, który ułatwia wprowadzenie diety.
Zdaje sobie sprawę z obfitości ofert na rynku trójmiejskim, dlatego też zawsze przy decyzji o dłuższej współpracy zachęcam do wypróbowania nas na 3 dni. Pomaga to Tobie poznać naszą jakość, smak oraz świadomie podjąć decyzje o współpracy. Tak jak każdy lubię mieć pewność, że podjęłam dobrą decyzje.
Jesteśmy odpowiedzialni za oferowaną jakość jako właściciele, dlatego osobiście wszystko nadzorujemy! Opiekujemy się licznymi klientami z poważnymi dolegliwościami, którym konieczne jest uważne rozpisywanie makro i mikroskładników oraz unikanie produktów alergizujących. Wśród klientów, którzy nam zaufali są osoby z różnymi schorzeniami takimi jak: niedoczynność tarczycy, podostre zapalenie tarczycy, zapalenie Hashimoto, nadwrażliwość jelita cienkiego, SIBO, insulinoopornością, cukrzycą, celiakią, osoby z uczuleniem na, gluten, jaja, drożdże soje itp.
Wśród naszych klientów są również sportowcy zarówno pasjonaci oraz profesjonaliści. Od roku współpracujemy z Polskim Związkiem Gimnastycznym, dostarczając optymalne posiłki kadrze olimpijskiej w gimnastyce męskiej trenowanej przez mistrza świata i Europy Leszka Blanika.
Ważne jest, aby współpracować z kimś kto jest na pierwszym froncie jako specjalista. Dlatego jako dietetyk zajmuje się również obsługą i kontaktem z Wami. Dopasowywanie diety oraz reagowanie na zmiany, których potrzebujesz nie może czekać.
Uczciwie podchodzimy do podjętej przez nas działalności cateringu dietetycznego Pracownia Smaku o czym świadczą opinie o nas zamieszczona na Trójmiasto.pl Zachęcam do zapoznania się.

Osoba do kontaktu:

Alicja Jeleniewska

Adres:

Kwiatkowskiego 13
80-299 Gdańsk

Dane firmy:

Adrian Jeleniewski "Pracownia Smaku"
Kwiatkowskiego 13
80-299 Gdańsk
NIP: 583-309-73-22
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl