Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Horończyk

logo-Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Horończyk
Adwokat Rafał Horończyk pomaga przedsiębiorcom. Jego misją jest odciążanie przedsiębiorców od zajmowania się kwestiami prawnymi prowadzonych działalności, w ten sposób by ci mogli skupić się na robieniu tego co robią najlepiej - prowadzeniu biznesu. Adwokat Rafał Horończyk mając doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej firm, wie czego chcą przedsiębiorcy. Maksimum konkretu i minimum prawniczej nowomowy to to, co jest w stanie Ci zaoferować.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Mogę pomóc w zakresie obsługi prawnej. Co się składa na obsługę prawną? Trudno określić, ponieważ inwencja twórców prawa zmusza przedsiębiorców do wykonywania najróżniejszych obowiązków. Jeżeli by jednak spróbować wyodrębnić najczęstsze zagadnienia w zakresie obsługi prawnej firmy są to z pewnością:
- obsługa prawna spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
- zakładanie spółek i doradztwo co do formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej
-rejestracja zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym
- windykacja należności
- przeciwdziałanie niezasadnej windykacji
- sporządzanie i opiniowanie umów
- sporządzanie regulaminów sklepów internetowych
- sporządzanie ekspertyz prawnych
- sporządzenie dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych (RODO)
- sprawy pracownicze
- likwidacja prowadzonej działalności gospodarczej i spółek
- postępowania upadłościowe

Nie zdziwiłbym się jednak gdybyś miał zupełnie inne zagadnienie prawne do rozwiązania. Nie boję się, a wręcz lubię nieszablonowe sprawy, więc chętnie posłucham w czym mogę Ci pomóc.

Opis firmy

Wiem, że jako przedsiębiorca nienawidzisz papierologii. Dobrze wiem jak „uwielbiasz” wypełniać te wszystkie formularze i pisać pisma, czytać co znowu na podstawie ustawy z dnia 29 lutego 2013 r. o powszechnym dostępie do tajemnic każdego przedsiębiorcy napisał do Ciebie Urząd bardzo ważny do spraw czegoś oraz pisać do dłużnika, że te pieniądze, które on ma w portfelu, jednak należą się Tobie skoro już odebrał od Ciebie towar.

Zostałeś przedsiębiorcą, bo wolisz działać.

Możemy zrobić deal - Ty przekażesz mi te papiery, które psują Ci życie, a którymi jesteś zewsząd i mimowolnie obdarowywany przez urzędnika, kontrahenta, sąd i klienta. Ja zrobię co w mojej mocy by kwestie formalne psuły Ci jak najmniej nerwów. By móc Ci jak najlepiej doradzić pewnie będę musiał Cię zadać kilka pytań i poprosić o przesłanie skanu dokumentu. Niemniej jednak ja za to Ci przedstawię w prostych słowach co możesz zrobić i jakie mogą być skutki. Jeżeli będziesz potrzebował, mogę Ci to nawet rozrysować. Jeżeli przepisy są niejasne, a motywy działania sądu/urzędnika nieznane - powiem Ci o tym. Sami się zastanowimy na ile chcesz podjąć ryzyko, a na ile wolisz rozwiązanie bezpieczniejsze.

Na każde Twoje pytanie dotyczące kwestii prawnych mógłbym odpowiedzieć używając co najmniej 20 przepisów z kodeksów i ustaw. Wiem jednak, że nie interesują Cię przepisy. Gdyby Cię interesowały zostałbyś prawnikiem. Zostałeś jednak przedsiębiorcą, bo interesuje Cię zgoła co innego jak na przykład zaspokajanie potrzeb innych ludzi i tworzenie firmy. Oczywiście mogę Ci wypisać drobnym drukiem te 20 przepisów. Zrobię to po to byś miał pewność, że rozwiązania które Ci proponuję nie są wynikiem mojego widzimisie, a wynikają z godzin (czasem dni) analizy przepisów, wyroków sądów, książek mądrych prawniczych głów. Nie będziesz jednak musiał czytać tego prawniczego żargonu, jeżeli nie będziesz chciał. Tobie wolę dać rozwiązanie.

Moją misją jest ułatwianie życia przedsiębiorcy. Mógłbym Ci pomóc w każdy sposób, bo lubię pomagać. Myślę jednak, że najbardziej wartościowy będę dla Ciebie gdy pomogę Ci w tym co robię najlepiej tj. w szeroko pojętej obsłudze prawnej.

Czy warto? Pomyśl, ilu klientów pozyskasz bądź ile towaru sprzedasz, w czasie w którym będziesz się dopraszać o zapłatę Twojego wynagrodzenia bądź odpowiadając urzędnikowi.

To jak? Deal?
Osoba do kontaktu: Rafał Horończyk

Osoba do kontaktu:

Rafał Horończyk

Adres:

Sienkiewicza 8/13
50-385 Wrocław

Dane firmy:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Horończyk
Sienkiewicza 8/13
50-385 Wrocław
NIP: 899-282-18-61
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl