WOJCIECH BIZUB SKUTECZNY E-MARKETING

logo-WOJCIECH BIZUB SKUTECZNY E-MARKETING
Klienci mówią o nim, że jest pierwszym copywriterem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Przez Internet sprzedawał już praktycznie wszystkie produkty. Od samochodów, domów, szkoleń, przez meble, okna, aż po maszyny produkcyjne i HoReCa.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Opis firmy

Wojciech Bizub wdraża w firmach najmocniejsze strategie marketingowe, siedząc po kilkanaście godzin dziennie przed ekranem komputera. Na podstawie najskuteczniejszych działań e-marketingowych oraz wniosków wyciągniętych z błędnych decyzji stworzył system WBIZNES.

Z powszechnie znanych słów tworzy klucze otwierające serca (emocje), umysł (racjonalizm) oraz portfele klientów ($). Używa do tego znanych od dziesięcioleci sprawdzonych schematów, które przekonują nawet najbardziej oporne jednostki.

Autor kilku programów szkoleniowych online. Praktyk prowadzący konferencje online w ramach Akademii Ekspertów Pawła Danielewskiego.

Jego wizytówką są osiągane wyniki oraz opinie klientów

Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=XxQAhF5IDB8.

Osoba do kontaktu:

Wojciech Bizub

Adres:

Odległa 76
43-400 Cieszyn

Dane firmy:

WOJCIECH BIZUB SKUTECZNY E-MARKETING
Odległa 76
43-400 Cieszyn
NIP: 548-242-13-51
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl