Smart Creation

logo-Smart Creation
Od kilku lat tworzymy Smart Creation, agencję interaktywną, która stawia znak równości między koncepcją, technologią i funkcjonalnością. Tworzymy strony, sklepy oraz portale internetowe, zajmujemy się grafiką oraz wydrukiem materiałów reklamowych, prowadzimy kampanie reklamowe w Social Media, tworzymy dedykowane systemy i aplikacje mobilne. Wierzymy że sukces to wynik wielu współgrających ze sobą elementów, dlatego zajmujemy się kompleksową obsługą firm.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zapewniamy wsparcie w najszybciej rozwijającym się środowisku biznesowym - Internecie. Pomagamy firmom zbudować dobry i spójny wizerunek w sieci i poza nią. Kompleksowo doradzamy, projektujemy oraz wykonujemy materiały reklamowe, strony www, kampanie reklamowe w social media oraz tworzymy zaawansowane integracje jak i aplikacje dedykowane. Pomagamy zaoszczędzić czas. Przedsiębiorcy zgłaszają się do nas kiedy maja problemy z tworzeniem oraz zarządzaniem profilami w social media, reklamą w internecie i zbudowaniem spójnego wizerunku. Współpracując z nami klienci skutecznie docierają do docelowej grupy zakupowej oraz zwiększają szansę na rozwój swojego biznesu.

Opis firmy

Wysoka skuteczność wymaga solidnego planowania a dobór odpowiednich narzędzi gwarantuje sukces. Docieramy do nowych klientów, zaznaczamy obecność oraz budujemy wizerunek. Potrafimy słuchać i jesteśmy konsekwentni w działaniu, nie dzielimy rzeczy na ładne lub użyteczne. Chcemy zapewnić Ci wszystko.

Jako agencja, stawiamy design na najwyższym poziomie, jesteśmy kreatywni a to wznosi interakcję na najwyższy poziom w sieci i poza nią.

Zapewniamy wsparcie w najszybciej rozwijającym się środowisku biznesowym - Internecie.Trzymamy rękę na pulsie i błyskawicznie dostosowujemy się do aktualnych trendów.Rozumiemy kierunek tych zmian i podzielamy potrzebę innowacji, która zmienia rzeczy dobre w rzeczy wspaniałe.

Możesz nam zaufać w zakresie: strategii marketingowej, mediów społecznościowych, kampanii reklamowych, koncepcji graficznych, identyfikacji wizualnych, copywritingu, druku materiałów reklamowych, tworzenia stron, sklepów,portali internetowych, aplikacji mobilnych oraz integracji i systemów dedykowanych.

Nasze motto to „Tysiące decyzji. Setki idei. Dziesiątki rozwiązań”.

Prowadzimy naszą agencję od 2013r. a nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu programowania, grafiki, social media, reklamy i marketingu internetowego. Każdy z nich ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów.

Cieszymy się gronem zadowolonych klientów, to dzięki nim możemy się rozwijać i zatrudniać wykwalifikowanych pracowników.

Osoba do kontaktu:

Krzysztof Jabłoński

Adres:

Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Dane firmy:

Smart Creation Sp. z.o.o.
Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice
NIP: 678-315-60-97
REGON: 362385749
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl