Gootek

logo-Gootek
Robimy Coraz Lepsze Strony www! Chcemy, by nasi klienci spali spokojnie, wiedząc, że nie muszą martwić się o wizerunek swojej firmy w Internecie. Dbamy by ich strony były aktualne, nowoczesne, użyteczne i ładne. Świat Internetu kręci się coraz szybciej, wiemy jak ważne jest podążaniem za tymi zmianami. Lubimy to, co robimy. I lubimy naszych klientów. Dlatego nasi klienci nie zawsze dostają to po co przyszli, ale zawsze dostają to, czego potrzebują.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomożemy wszystkim, którzy mają dość martwienia się o swoja stronę www. Wybierzemy najlepsze rozwiązania, zadbamy o aktualność i atrakcyjny, nowoczesny wygląd, zapewnimy poprawne i niezawodne działanie. Doradzimy co zmienić i jak ulepszyć już istniejącą stronę, by była skuteczna.

Opis firmy

Lubimy to, co robimy. I lubimy naszych klientów. Dlatego nasi klienci nie zawsze dostają to po co przyszli, ale zawsze dostają to, czego potrzebują.

Naszymi klientami są firmy, które potrzebują dobrych stron internetowych. Ludzie, którzy chcą, by o wizerunek ich firmy w internecie, ktoś zadbał tak, jak oni sami dbają o swoje firmy.

Kim jesteśmy? Agencją reklamową? Interaktywną? Kreatywną? Nie. Nie lubimy się szufladkować. Po prostu jesteśmy zespołem ludzi, którzy znają się na tym co robią i kochają to. To nasz pomysł na życie.

Robimy projekty dla małych firm lokalnych (http://beatanajda.pl/) i organizacji non-profit (http://patriotycznalodz.pl/), dlatego rozumiemy, że czasem potrzebna dobrych, ładnych rozwiązań w rozsądnych cenach.

Pracujemy również dla dużych firm. Naszymi klientami są kliniki, spółki akcyjne czy właściciele poczytnych portali (http://www.alliance-pharma.pl/, http://wrzacakuchnia.pl/). Uczestniczymy w dużych projektach dla organizacji ogólnopolskich (http://marsz.org/) czy międzynarodowych (http://nlchamber.com.pl/). Wiemy jak ważne jest łączenie dobrego wyglądu, użyteczności i niezawodności stron.

Tworzymy dedykowane systemy, np. symulator portfela funduszy inwestycyjnych dla itfis.pl, czy system obsługi indywidualnych treningów kolarskich dla firmy vsc.

Robimy też rzeczy naprawdę wielkie, z których jesteśmy szczególnie dumni (freshmail.pl). Czasem strony, które współtworzymy trafiają nawet do katalogów piękności stron (freshform). Pracujemy też przy projektach dla największych marek, których produkty można kupić w sklepie czy salonie samochodowym.

Co tu dużo mówić - uwielbiamy wyzwania, zarówno od małych jak i dużych klientów.

Chcesz z nami współpracować? Lub chcesz wiedzieć o nas więcej? Poznajmy się!

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Szwed

Adres:

Turystyczna 1/14
43-155 Bieruń

Dane firmy:

Gootek Agnieszka Szwed
Wawelska 91
43-155 Bieruń
NIP: 646-275-86-68
REGON: 241798445
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl