Specjały Braci M.

logo-Specjały Braci M.
Firma oferuje szeroki wachlarz produktów garmażeryjnych, najwyższej jakości.

Zawsze świeże, smaczne i produkowane według własnych receptur.

Do kupienia po uprzednio złożonym zamówieniu: mail: zamowienia@specjalybracim.pl; tel: +48 512 297 638

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Możemy służyć radą w sprawie przygotowania tego typu specjałów dla kogoś, kto lubi gotować lub w miarę możliwości nawiązać współpracę na dostarczanie naszych produktów dla zainteresowanych firm z naszego miasta lub okolic.

Opis firmy

Nasza Firma to młoda, prężnie rozwijająca się spółka, którą założyli dwaj bracia z pasją i pomysłem.

Firma działa obecnie na lokalnym rynku (Sosnowiec i okolice) i oferuje szeroki wachlarz produktów garmażeryjnych, dostępnych w wybranych sklepach spożywczych takich jak: różnego rodzaju pierogi, krokiety, gołąbki, bigos etc.

Misją naszej rodzinnej firmy jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości produktów, w których odkryją na nowo tradycyjną polską kuchnię, w nowoczesnym wydaniu. Przez pryzmat naszych specjałów prezentujemy Wam pasje do jedzenia i miłość do ludzi, dla którym jest ono dedykowane. Stąd właśnie wywodzi się nasze motto: „Z dedykacją dla Ciebie!” - gdzie słowo „Ciebie” oznacza każdego smakosza naszych produktów.

Osoba do kontaktu:

Mateusz Maciejasz

Adres:

Braci Mieroszewskich B5/1
41-219 Sosnowiec

Dane firmy:

Specjały Braci M.
Braci Mieroszewskich B5/1
41-219 Sosnowiec
NIP: 6443514267
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl