PLANE Studio

logo-PLANE Studio
Twoja wizja jest dla nas inspiracją. To nasze motto i hasło przewodnie. Nie ważne czy potrzebujesz zdjęć swojej jeszcze nie wybudowanej inwestycji, czy produktu który jest dopiero na desce kreślarskiej. Z nami urzeczywistnisz każdy projekt.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Wykonamy wizualizacje 3d, przygotujemy grafikę oraz stronę internetową.

Opis firmy

Zajmujemy się cyfrowym fotografowaniem budynków w celu ukazania ich kubatury, wyglądu elewacji oraz pokazania ich w najbliższym otoczeniu. Tego typu wizualizacje architektoniczne to idealne materiały marketingowe na potrzeby reklamy inwestycji. Idealnie też sprawdzą się w celu zobrazowania i weryfikacji koncepcji architektonicznej we wszystkich etapach jej powstawania. Wizualizacje 3d w postaci wizualizacji urbanistycznej mogą stanowić uzupełnienie wizualizacji architektonicznych ukazując projektowaną inwestycje w szerszym kontekście urbanistyczny. Mogą stanowić również cel sam w sobie pokazując przekształcenia tkanki miejskiej czy strukturę nowo projektowanej dzielnicy. To także, idealne uzupełnienie planów miejscowych czy jako materiały wyjściowe w konkursach urbanistycznych. Jesteśmy w stanie wymodelować i wyrenderować absolutnie wszystko. Wystarczy szkic by stworzyć wizualizacje architektoniczne inwestycji. Ukażemy ją zgodnie z planem zagospodarowania lub jeżeli takowego nie ma, zaproponujemy zagospodarowanie tak aby pokazać inwestycję z jak najlepszej strony. Nieważne czy jest to budynek czy kompleks budynków, parki, tereny rekreacyjne oraz każdy inny element przestrzenny – cyfrowo sfotografujemy dla Ciebie wszystko.

Wizualizacje architektoniczne wnętrz to również pole działania naszego studia. Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje wnętrz, które mogą stanowić uzupełnienie projektu technicznego, a także w jasny i przystępny sposób przekazać ideę zagospodarowania wnętrza inwestorowi. To także doskonały sposób aby pokazać oświetlenie poszczególnych pomieszczeń o rożnych porach dniach – analizy takie pomagają w późniejszym etapie projektowana oraz pokazują jak będzie wyglądał projekt zarówno wczesnym rankiem jak i późnym popołudniem. Przygotowujemy prezentacje poszczególnych pomieszczeń, według podanych wytycznych lub specyfikacji projektu lub jeżeli to konieczne sami aranżujemy przestrzeń. Dzięki współpracy z dekoratorami i architektami wnętrz jesteśmy w stanie zaaranżować przestrzeń realizując zakładany styl.

Ponadto wykonujemy także wizualizacje produktów, które skierowane są do projektantów, designerów, artystów. Zegarki, krzesła, stoły, szafy, wszelka elektronika może zostać przez nas wirtualnie wyprodukowana. Oferujemy wizualizację produktów zarówno w studyjnej oprawie na jednolitym tle (packshot) jak i wizualizacje prezentujące produkty w konkretnym kontekście. Wizualizacje, które wykonujemy mogą śmiało zastąpić profesjonalne fotografie Dzięki takim wizualizacjom, podobnie jak z wizualizacjami architektonicznymi czy wizualizacjami wnętrz możliwe jest zweryfikowanie koncepcji produktu. Możemy ukazać produkt w kilku rożnych wariantach – kolorystycznych lub materiałowych.

Animacja 3d to jeszcze ciekawsze forma prezentacji produktów, budynku, inwestycji czy dowolnej idei którą z chęcią przygotujemy dla Ciebie. Nic tak nie zapada w pamięć jak ruchomy obraz i dźwięk. Animacje takie są doskonałą formą promocji na stronach www, serwisach społecznościowych, legendarnym już youtube czy tradycyjnej telewizji. Nasze wizualizacje architektoniczne czy wizualizacje wnętrz mogą zostać specjalnie dla Ciebie ożywione i animowane.

Osoba do kontaktu:

Mariusz Drabik

Adres:

Bartłomieja 5/44
02-683 Warszawa

Dane firmy:

PLANE Mariusz Drabik
Bartłomieja 5/44
02-683 Warszawa
NIP: 5213388284
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl