Introduction to Higher Level

logo-Introduction to Higher Level
Szkolimy kandydatów na kierowców, kierowców zawodowych oraz kierowców flotowych. Dbamy przy tym mocno o bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Posiadamy symulatory bezpieczeństwa. Wykorzystujemy je podczas działań.

Organizujemy praktyczne szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Realizuje je Mistrz Europy w Ratownictwie Medycznym.

W Ośrodku Szkolenia Kierowców „IntroHL” wykorzystujemy doświadczenie zdobyte w pracy w ośrodku egzaminowania.

Przed klientami stawiamy cel – bezpieczna, samodzielna i odpowiedzialna jazda w ruchu drogowym i skutecznie Ich do tego celu przygotowujemy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Chętnie pomożemy w interpretacji przepisów ruchu drogowego.
Możemy przeprowadzić szkolenia z zakresu bezpiecznego i odpowiedzialnego kierowania pojazdem, w tym praktycznego wdrażania jazdy defensywnej.

Opis firmy

Od kilkunastu lat działamy w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego. To co robimy, to nie tylko biznes – to także misja. Chcemy, by było bezpiecznie na drogach i żeby każdy mógł dotrzeć do swojego celu.

Wyszliśmy z założenia, że albo robimy coś naprawdę dobrze, albo w ogóle. Dlatego skupiliśmy się na trzech segmentach – nauka jazdy, pierwsza pomoc, doskonalenia techniki jazdy z wykorzystaniem symulatorów bezpieczeństwa - i w nich codziennie się doskonalimy. Z naszymi klientami mamy deal – oczekujesz usługi Premium, to dobrze trafiłeś. U nas taka usługa jest standardem.

Posiadamy symulator dachowania, zderzeń przy małych prędkościach, decyzyjnego czasu reakcji czy wybuchu poduszki powietrznej. W sposób praktyczny i bezpieczny pokazujemy naszym gościom jakie zagrożenia występują podczas korzystania z samochodu i jak skutecznie można im przeciwdziałać.

Kierowców zawodowych i flotowych uczymy zasad jazdy defensywnej. Ten styl kierowania prowadzi do poprawy bezpieczeństwa na drodze. Dla pracodawcy to przede wszystkim skuteczna inwestycja w doskonalenie kadr oraz korzyść wizerunkowa Firmy.

Organizujemy praktyczne szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Realizuje je Mistrz Europy w Ratownictwie Medycznym Marcin Borkowski. Pokazujemy jak skutecznie pomóc rannemu w wypadku, dziecku przy zadławieniu, seniorowi podczas zawału, itp. Później przygotowujemy różne scenariusze, by nasi goście mogli samodzielnie, pod okiem trenera, poradzić sobie w sytuacji stresowej i udzielić właściwej pomocy.

Założyliśmy w Warszawie Ośrodek Szkolenia Kierowców „IntroHL”. Wykorzystujemy w nim doświadczenie zdobyte wcześniej w pracy egzaminatora. Przed naszymi kursantami stawiamy cel – bezpieczna, samodzielna i odpowiedzialna jazda w ruchu drogowym i do jego realizacji, skutecznie Ich przygotowujemy. Wiemy, że przede wszystkim podejście psychologiczne i metodyczne są tutaj wymiernym wyznacznikiem sukcesu.

Cieszymy się, że możemy być w gronie Coraz Lepszych Przedsiębiorców i również czerpać korzyści z Waszego doświadczenia. Jeżeli my możemy pomóc Wam – zapraszamy do kontaktu.

Osoba do kontaktu:

Krzysztof Wójcik

Adres:

Krzyżówki 1/d
03-193 Warszawa

Dane firmy:

Introduction to Higher Level Sp. z o. o.
Krzyżówki 1/d
03-193 Warszawa
NIP: 5242841131
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl