Gościniec Zacisze

logo-Gościniec Zacisze
CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ? – to hasło przyświeca naszej działalności skoncentrowanej wokół trzech gałęzi:


- serwowaniu smacznych, domowych posiłków

- organizowaniu uroczystości okolicznościowych i spotkań biznesowych
- oferowaniu przytulnych i komfortowych pokoi hotelowych

Jeśli będziesz w okolicy i zechcesz odpocząć w podróży lub zjeść smaczny i zdrowy posiłek – serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zapraszam, jeżeli ktoś będąc w okolicy chciałby smacznie zjeść, odpocząć w pokoju, czy zorganizować spotkanie biznesowe. Może chcielibyście odpocząć w okolicznych termach? W Uniejowie lub Poddębicach? Zacisze to dobry punkt wypadowy :)

Biznesowo chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w prowadzeniu rodzinnej firmy – wyzwaniami, radami i przemyśleniami.

Opis firmy

Od 2008 roku dostarczamy naszym gościom pyszne, domowe posiłki i pomagamy nadawać odpowiednią oprawę dla wyjątkowych okazji w ich życiu – od chrzcin, przez komunie, po 18stki, wesela i wszelkiego rodzaju jubileusze. W zasadzie każda Twoja okazja do świętowania to świetna okazja dla nas by Ci w tym pomóc!

Dodatkowo, oferujemy Wam 15 przytulnych i komfortowych pokojów, abyście mogli odpocząć w czasie podróży lub byli w stanie zakwaterować gości swoich imprez, np weselnych.

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i nieustanne ulepszanie naszej oferty. Zdajemy sobie sprawę, że Wasze oczekiwania zmieniają się i ciągle wzrastają, a my chcemy im sprostać.

Jesteśmy dla Ciebie, jeżeli:


- Planujesz rodzinną uroczystość (np. chrzciny lub wesele) i szukasz miejsca, które zapewni Ci pełne wsparcie przed, w trakcie i po imprezie

- Szukasz miejsca, gdzie w czasie podróży służbowej będziesz mógł dobrze i zdrowo zjeść, odpocząć po całym dniu pracy i zregenerować się przed kolejnym dniem pełnym wyzwań

- Chcesz zjeść prosty, smaczny i zdrowy posiłek w przystępnej cenie

- Chcesz zorganizować spotkanie biznesowe z kontrahentami w dobrej lokalizacji – Zacisze mieści się zaledwie 500 metrów od zjazdu z autostrady A2 Dąbie/Uniejów. Na tyle blisko, by łatwo nas znaleźć, a jednocześnie na tyle daleko by zaznać trochę spokoju w ciszy i spokoju

- Chcesz poczuć włoski klimat i skosztować wybornej pizzy? Robimy ją inną niż wszystkie w promieniu kilkudziesięciu kilometrów! Nie idziemy na kompromis z jakością, używamy tylko najlepszych składników – specjalna mąka typu zero, specjalny ser bazowy Mozzarella, a także wszystkie inne dodatki… aż ślinka cieknie! :)

Osoba do kontaktu:

Daniel Połatyński

Adres:

Domanin 16A
62-660 Dąbie

Dane firmy:

Gościniec Zacisze Ilona Połatyńska
Domanin 16A
62-660 Dąbie
NIP: 6661790657
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl