Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja Czarna

logo-Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja Czarna
Centrum Turystyki Wiejskiej ,,Alicja” doskonale rozumie potrzeby swoich klientów.

Wyróżniamy się dużym doświadczeniem przy organizacji imprez, oferujemy wysoki standard obsługi i wyśmienitą kuchnię.

Zajmujemy się kompleksową organizacją, indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, co sprawia, że stres odchodzi na bok.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Uczestnikom Programu możemy pomóc w organizacji szkoleń lub spotkań biznesowych i rodzinnych. Zajmiemy się jego organizacją w naszym lokalu. Ponadto możemy stworzyć upominek w postaci nalewek regionalnych, który będzie doskonałym prezentem na święta dla pracowników lub dla kontrahentów. Gdy już nastanie pora odpoczynku, zaoferujemy w pełni wyposażone pokoje noclegowe.

Opis firmy

Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja to kompleks, w którym mieści się agroturystyka oraz nowoczesna sala weselna-bankietowa. Położenie w malowniczej okolicy, w miejscu z dala od tłoku i hałasu, daje gwarancję doskonałego wypoczynku wśród otaczającego lasu.

Głównym atutem naszej firmy jest profesjonalna organizacja imprez okolicznościowych i biznesowych oraz produkcja nalewek regionalnych.

Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy wypoczynek aktywny, romantyczny pobyt we dwoje, pobyty grupowe, imprezy integracyjne, tematyczne lub okolicznościowe. U nas w kontakcie z przyrodą, wypoczniecie oraz znajdziecie Państwo możliwość naładowania się pozytywną energią płynącą wprost z natury.

Misją naszej firmy jest ciągłe doskonalenie oferowanych przez nas usług dążąc do zadowolenia Klientów na każdym etapie obsługi.

Osoba do kontaktu:

Alicja Czarna

Adres:

Gliny 7
23-415 Księżpol

Dane firmy:

Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja Czarna
Gliny 7
23-415 Księżpol
NIP: 9181772046
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl