Szukamy Kredytu

logo-Szukamy Kredytu
Szukamykredytu.pl to firma zajmująca się profesjonalnym wsparciem w zakresie pozyskiwania finansowania dla klienta indywidualnego oraz biznesowego:

- kredyty gotówkowe oraz konsolidacyjne
- kredyty hipoteczne
- kredyty i pożyczki dla firm
- pożyczki pomocowe ze środków publicznych

Nasze biura mieszą się w kilku największych miastach województwa łódzkiego, w których swoją działalność prowadzimy już od blisko 10 lat. Działamy również mobilnie oraz zdalnie, dlatego zakres naszej działalności możemy uznać za ogólnopolski.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Nasza firma przede wszystkim może pomóc w zdobyciu odpowiedniego finansowania dla osób, które chcą rozwijać swoje przedsiębiorstwa i biznesy.

Jesteśmy w stanie zweryfikować dostępne oferty i przedstawić rozwiązania adekwatne do potrzeb przedsiębiorcy i możliwości ich finansowania.

Opis firmy

Proponujemy starannie wybrane produkty, takie jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne oraz kredyty hipoteczne i firmowe w największych bankach i sprawdzonych instytucji finansowych.

Działamy w jak najlepszym interesie naszych klientów, dlatego staramy się dobrać jak najlepszą ofertę opartą na Państwa indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach. Gwarantujemy szybką decyzję kredytową i wysoką przyznawalność.

Dzięki powyższym staraniom oraz profesjonalnej obsłudze nasze biura cieszą się bardzo wysokim wskaźnikiem poleceń zadowolonych klientów. Warto nam zaufać, ponieważ wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie naszych pracowników są gwarancją dobrego wyboru.

NASZE WARTOŚCI:

Bezpośredni kontakt

Stawiamy na bezpośredni kontakt naszych doradców finansowych z klientami poszukującymi atrakcyjnych ofert. Dzięki temu budujemy relację, która w przyszłości owocuje doskonałą współpracą i zaufaniem ze strony osób korzystających z naszych usług. Wiele czynności realizujemy również zdalnie oraz dojeżdżając do klienta.

Szybkość działania

Zawsze staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów, dlatego doskonale rozumiemy, że proces uzyskania kredytu czy finansowania powinien być maksymalnie uproszczony i krótki. Dokładamy starań, by nasi klienci otrzymywali finansowanie w jak najkrótszym czasie.

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo transakcji. W naszym działaniu kierujemy się zasadą, że doradzamy każdemu klientowi, kierując się jego bezpieczeństwem finansowym. Nie oferujemy produktów, które mogłyby powodować niepotrzebne koszty lub straty finansowe.

Osoba do kontaktu:

Dariusz Adrianowski

Adres:

Bazylijska 39f
95-100 Zgierz

Dane firmy:

Usługi Finansowe Dominik Pierzakowski
Bazylijska 39f
95-100 Zgierz
NIP: 827-208-71-20
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl