Ekipa na Dobre

logo-Ekipa na Dobre
Ekipa na Dobre to zespół ludzi, których głównie łączy jedno – pracują z pasją oraz pełnym zaangażowaniem.

Zajmujemy się projektowaniem, aranżacją wnętrz mieszkalnych i biurowych, oraz wykonawstwem. Udzielamy porad, tworzymy meble na wymiar, realizujemy wnętrza pod klucz. Robimy wszystko, byś poczuł, że przestrzeń wokół Ciebie jest Ci przyjazna i estetycznie zadowalająca.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Z przyjemnością podzielimy się swoimi doświadczeniami w dziedzinie aranżacji i wykonawstwa budowlanego wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu wirtualnie bądź spotkania się przy dobrej kawie. :)

Opis firmy

Ekipa na Dobre stacjonuje we Wrocławiu, działamy na terenie Wrocławia i okolicy.

Naszą misją jest, aby każde poszczególne zlecenie aranżacji przestrzeni było perfekcyjnie zaplanowane i zrealizowane. Dlatego zawsze stawiamy na rozmowę – nie tylko o planowanej funkcjonalności pomieszczeń, ale również o Twoich zwyczajach, upodobaniach czy pasjach.

Zapewniamy fachowość na każdym etapie prac, jednocześnie uwzględniając indywidualne preferencje oraz przewidywany budżet klienta.

Ekipa tworzy przestrzenie na dobre – co za tym idzie, muszą one spełniać najważniejsze standardy zadowolenia. Działamy kompleksowo jak i zadaniowo – wybór należy do Ciebie!

Staramy się, aby nie było dla nas rzeczy niemożliwych!

Osoba do kontaktu:

Jarosław Musiał

Adres:

Lipska 14/8
51-003 Wrocław

Dane firmy:

Jarosław Musiał WNĘTRZA – PROJEKT I ARANŻACJA
Lipska 14/8
51-003 Wrocław
NIP: 692-135-02-41
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl