T-SHIRT Gallery

logo-T-SHIRT Gallery
Drukujemy na koszulkach... i nie tylko, bo jeszcze na bluzach, kubkach, torbach i jeszcze paru innych rzeczach. Dla klientów indywidualnych mamy wygodne narzędzie do projektowania nadruków, dla firm oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Prowadzimy sklep z gotowymi koszulkami z nadrukiem o różnorodnej tematyce.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zawsze chętnie nadrukujemy coś na koszulce czy bluzie.

Opis firmy

Naszą największą specjalnością jest nadruk na odzieży w technologii DTG oraz przy pomocy termotransferu. W naszej działalności można wyróżnić 4 grupy usług:

1. Odzież i akcesoria z własnym nadrukiem dla klientów detalicznych. Drukujemy już od jednej sztuki, a nadruki klienci projektują sami korzystając z Kreatora – prostego i wygodnego w obsłudze narzędzia.

2. Sklep z koszulkami i bluzami o różnorodnej tematyce: motoryzacyjnej, muzycznej, z napisami, sportowej itd. Mamy także niezwykle popularne zestawy bluz i koszulek dla par oraz koszulki na okazje takie jak urodziny, Dzień Matki czy wieczór kawalerski

3. Odzież i akcesoria z własnym nadrukiem dla klientów biznesowych potrzebujących odzieży dla pracowników lub na eventy.

4. Obsługa innych sklepów internetowych i projektantów odzieży na zasadzie podwykonawstwa lub dropshippingu.

Jako jedni z nielicznych wykonujemy nietypowe zdobienia odzieży za pomocą np. kryształków Svarowskiego czy brokatu.

Stosowane przez nas techniki zdobienia odzieży:
- nadruk bezpośredni (DTG),
- sublimacja
- folia flex,
- folia flex zdobnicza: brokatowa, metaliczna, neonowa, puchnąca,
- kryształki Svarowskiego,
- termodżety (ozdoby hot-fix) czyli małe kamyczki, kryształy, cyrkonie i cekiny o rozmiarach od 2 do 5 mm, które są naklejane na odzież.

Osoba do kontaktu:

Damian Hachuła

Adres:

Pokoju 130
43-140 Lędziny

Dane firmy:

Theta Studio Damian Hachuła
Pokoju 130
43-140 Lędziny
NIP: 646-275-66-00
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl