Szkoła Inspiracji

logo-Szkoła Inspiracji
Ludzie potrzebują odpowiedniej atmosfery i środowiska, w których mogliby się rozwijać i doskonalić swoje zdolności. Ideą Szkoły Inspiracji jest zapewnienie takich warunków. Naszą misją jest uczenie bycia lepszym liderem, handlowcem, człowiekiem.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jako firma pomagamy w poprawie efektywności, a zwłaszcza w stawaniu się lepszym handlowcem i liderem. Osobiście mogę wesprzeć inne firmy pokazując przykład, jak budować relacje oraz atmosferę współpracy i zaangażowania dzięki mojej autorskiej strukturze RAZEM.


Rezygnacja

Akceptacja

Zasoby

Efektywność 

Motywacja

Opis firmy

Szkoła Inspiracji została założona w 2006 roku z inicjatywy Lechosława Chaleckiego, który jest głównym trenerem i pomysłodawcą projektów. W miarę rozwoju firmy dochodziły kolejne osoby o zróżnicowanych kompetencjach. Obecnie Szkoła Inspiracji to zespół 10 osób, który łączy umiejętności graficzne, montażu video, copywritingowe i marketingowe w celu budowania wspólnej marki i zmieniania życia klientów na lepsze.

Głównym trzonem działalności Szkoły Inspiracji są szkolenia. Zakres szkoleń obejmuje zarówno szkolenia biznesowe umiejętności miękkich oraz szeroko pojętego indywidualnego rozwoju osobistego.

Do szkoleń biznesowych można zaliczyć:

* Praktyczna Akademia Lidera – cykl 6 spotkań dla menedżerów,
* Praktyczna Akademia Handlowca – cykl 6 spotkań o efektywnym wzroście sprzedaży,
* Wystąpienia Publiczne – weekendowe szkolenie poprawiające umiejętności mówców,
* Support Manager – kurs dla liderów chcących stać się coachami i budować wspierające się zespoły,
* Motra – gra edukacyjna, która poprzez zabawę uczy zespół współpracy i oddania wspólnemu celowi,
* Szkolenia zamknięte organizowane na zamówienie konkretnej firmy (zarządzanie czasem, doskonalenie umiejętności negocjacyjnych i inne).

Szkolenia rozwoju osobistego obejmują:

* Pełnia Kobiecości – szkolenie przeznaczone tylko dla kobiet,
* Master Life – szkolenie dla osób, które chcą wyciągnąć z życia więcej,
* Championship Experience Life – połączenie intensywnego warsztatu na łonie natury z wyciąganiem wniosków niezbędnych do poprawy osobistej efektywności,
* Szkolenie Neuropsychologii – roczny kurs „Jasna Strona Mocy” koncentrujący się na odkryciu zasobów i stworzeniu lepszej wersji siebie,
* Centrum Sedna – inicjatywa, z której skorzystało ponad 2000 fanów i która co miesiąc dostarcza gotowe rozwiązania do zastosowania w pracy i w biznesie,
* Coaching - konsultacje z coachem wydobywające wewnętrzny potencjał.

Osoba do kontaktu:

Szkoła Inspiracji

Adres:

Ciołkowskiego 24
15-545 Białystok

Dane firmy:

Szkoła Inspiracji Sp.z o.o.
Ciołkowskiego 24
15-545 Białystok
NIP: 542-325-79-39
REGON: 364495465
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl