Centrum Edukacyjno-Językowe MyTime

logo-Centrum Edukacyjno-Językowe MyTime
MyTime to wyjątkowe miejsce, w którym nie tylko uczymy, ale i miło spędzamy czas. To miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Naszym priorytetem jest profesjonalizm i doskonałość w nauczaniu oraz wysokie zaufanie klientów. Jesteśmy zespołem osób z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, aby nauka u nas mogła być efektywna i przyjemna zarazem.

Zapraszamy do MyTime w Żukowie ul. Gdyńska 24a oraz w Chwaszczynie ul. Oliwska 141.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zapraszamy do współpracy w zakresie tłumaczeń, a uczestników Programu Rozwoju mieszkających w naszym rejonie do kontaktu w zakresie organizacji kursów firmowych.

Opis firmy

Centrum Edukacyjno-Językowe MyTime powstało w 2016 roku w samym sercu Kaszub w miasteczku o nazwie Żukowo. Od tamtej pory z sukcesem realizujemy nasze główne założenia jakimi są profesjonalizm i doskonałość w nauczaniu oraz wysokie zaufanie klientów. Jesteśmy zespołem osób z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, aby nauka u nas mogła być efektywna i przyjemna zarazem. Stawiamy na indywidualne podejście i wywołanie poczucia sukcesu nie zależnie od wieku kursanta i poziomu nauczania.

W naszej ofercie znajdują się głownie kursy językowe dla dzieci i młodzieży, osoby dorosłe również znajdą coś dla siebie. W MyTime uczymy wielu języków, jednak najpopularniejszym jest język angielski. Jesteśmy jedynym w regionie akredytowanym centrum metody Teddy Eddie i Savvy Ed. Języka hiszpańskiego uczymy metodą Collorin Collorado. Prowadzimy kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów Cambridge, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do słuchacza. Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas komfortowo, dlatego też stworzyliśmy możliwość uczestnictwa w grupach o różnej wielkości. Prowadzimy również zajęcia indywidualne, kursy specjalistyczne dla firm oraz usługi w zakresie tłumaczeń. Jako że bardzo bliska naszemu sercu jest praca z dziećmi, na stałe w naszej ofercie zagościły półkolonie oraz warsztaty tematyczne.

Posiadamy przemyślaną wieloletnią ścieżkę nauczania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nasz metodyk nie tylko współpracuje z zespołem lektorów, ale też jest do dyspozycji kursantów i ich rodziców. Pracuje w oparciu o autorskie metody nauczania.

Z ogromną radością – tak Ty i Twoje dziecko, będziecie uczęszczać na zajęcia językowe w MyTime!

Zapraszamy!

Dane kontaktowe:
Alicja Rebicka – dyrektor zarządzający tel. 501 032 650 alicja@mytime.edu.pl
Marika Jackiewicz – metodyk tel. 501 032 850 marika@mytime.edu.pl

Biuro obsługi klienta:
Michalina Piekarska tel.579 490 590, michalina@mytime.edu.pl

Osoba do kontaktu:

Alicja Rebicka

Adres:

Gdyńska 24a
83-330 Żukowo

Dane firmy:

Centrum Edukacyjno Językowe MyTime Alicja Rebicka
Gdyńska 24a
83-330 Żukowo
NIP: 589-130-95-16
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl