Contact Service

logo-Contact Service
Sprawnie i szybko naprawimy sprzęt elektroniczny w Twojej firmie!

Jesteśmy jednym z najstarszych serwisów elektroniki w Gdańsku i mamy duże doświadczenie we współpracy z firmami.

Zajmiemy się opieką serwisową Waszych smartfonów, tabletów, wykrywaczy metali, telefonów satelitarnych, drukarek 3D oraz hulajnóg elektrycznych.

Naprawimy też inne rodzaje elektroniki, zależnie od Waszych potrzeb.

Zapewniamy darmową diagnozę i wycenę. Gwarantujemy błyskawiczną naprawę oraz sprzęt zastępczy na czas serwisu.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Oferujemy szybką naprawę elektroniki.

Opis firmy

Zadbamy o sprawne działanie sprzętu elektronicznego w Twojej firmie.

Rozumiemy, że smartfony, tablety i laptopy to Wasze narzędzia pracy i gdy się zepsują, potrzebujecie sprawnej i błyskawicznej naprawy.

Dokładnie to Wam gwarantujemy. Nasi klienci prywatni cenią nas za to, że często naprawiamy ich urządzenia tego samego dnia… Jednak w przypadku współpracy z firmami, wchodzimy na jeszcze wyższy poziom obsługi, ponieważ zlecenia dla naszych partnerów biznesowych mają zawsze najwyższy priorytet.

Ponadto, gdy zajdzie taka potrzeba, na czas naprawy sprzętu oferujemy urządzenia zastępcze, a wszystkie naprawy obejmujemy gwarancją.

Dodatkowo, jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do Waszych potrzeb. Możemy regularnie serwisować i dbać o Wasze urządzenia, a możemy reagować tylko wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zakres współpracy i jej warunki zawsze ustalamy indywidualnie.

Naprawiamy głównie smartfony, tablety, laptopy, drukarki 3D oraz telefony satelitarne. Nie będziemy mieć jednak żadnych problemów z naprawą innej elektroniki, jeśli takie będą Wasze wymagania.

Elektronikę naprawiamy od 2001 roku, co czyni nas jednym z najbardziej doświadczonych serwisów w Gdańsku. Mało jest miejsc, w których otrzymasz tak fachową i rzetelną obsługę jak u nas. Potwierdzeniem są setki pozytywnych opinii klientów, takich jak te:

"Bardzo solidna firma. Doskonały kontakt telefoniczny. Wymiana wyświetlacza w około godzinę. Polecam.”

"Z czystym sumieniem polecam serwis. Fachowa obsługa i podejście do naprawy mojego telefonu ( Nokia Lumia 930) Telefon udało się naprawić z czym niestety poprzedni serwis sobie nie poradził. POLECAM Contact Service."

"Rewelacja. Bardzo miła obsługa, fachowa naprawa. Duży poziom wiedzy, można bez wahania powierzyć sprzęt i być pewnym, że zostanie naprawiony najlepiej jak to możliwe."

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Wam pomóc.

Osoba do kontaktu:

Grzegorz Bogucki

Adres:

Klonowa 1/31
80-264 Gdańsk

Dane firmy:

Contact Service Grzegorz Bogucki
Klonowa 1/31
80-264 Gdańsk
NIP: 593-210-57-40
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl