FOMLY - Soft Concept

logo-FOMLY - Soft Concept
Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ambitnych zapaleńców, którzy kochają nieszablonowe rozwiązania i chcą nimi zachwycić lokalny i międzynarodowy rynek meblarski i eventowy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

- zaprojektowanie praktycznie dowolnych kształtów i wyprodukowanie wytrzymałych mebli/elementów scenografii,
- zaprojektowanie i produkcja wielkoformatowych liter reklamowych do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków,
- produkcja innowacyjnych mebli i wyposażenie różnego rodzaju lokali (biura, restauracje, pasaże w galeriach handlowych, poczekalnie, lobby hotelowe, meble "przybasenowe" i wiele innych),
- produkcja elementów wystroju, mogących stanowić jednocześnie siedziska/pufy, np. choinki, płatki śniegu (na Święta Bożego Narodzenia), króliczki, jajka wielkanocne i wiele innych, postaci z bajek i wiele innych.

Opis firmy

Mamy w swoich zasobach doświadczonych grafików, projektantów, techników i marketingowców, którzy chcą swoje umiejętności wykorzystać do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i skomercjalizowania ich w niekonwencjonalny sposób, zarówno poprzez sam pokazanie samego produktu i jego możliwości, ale również przez wyjątkowy sposób jego prezentacji szerokiemu gronu

Projektujemy dowolne kształty 3D z pianki poliuretanowej i formujemy z nich wytrzymałe meble. Jako klient masz pełną dowolność wyboru niepowtarzalnych kształtów i wariantów kolorystycznych.

Oprócz mebli produkujemy elementy scenografii, różnego rodzaju postacie/kształty/wielkoformatowe litery - wszystko co można wyciąć z pianki poliuretanowej! :) Wszystkie produkowane przez nas elementy są wytrzymałe, uniwersalne jeśli chodzi o możliwości ich zastosowania, pokryte wodoodporną powłoką, dają możliwość pomalowania w zasadzie dowolnym kolorem. Dodatkowo szerokie możliwości brandingu mebli zwiększają spektrum ich zastosowania.

Osoba do kontaktu:

Tomasz Powroźnik

Adres:

Kamienna 12
31-403 Kraków

Dane firmy:

FOMLY.PL Paweł Kracoń
Kamienna 12
31-403 Kraków
NIP: 675-131-41-04
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl