PODATKOMAT

logo-PODATKOMAT
Interaktywne Biuro Rachunkowe Podatkomat świadczy profesjonalne usługi księgowe wykorzystując interaktywne i nowoczesne rozwiązania.

Dbamy o naszych Klientów, aby mogli skupić się na swojej podstawowej działalności, zyskując niespotykany komfort współpracy z biurem księgowym, dostęp do przechowywanych dokumentów oraz podstawowych danych finansowych w bezpiecznej "chmurze". Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług księgowych, posiadamy wymagane prawem uprawnienia oraz ubezpieczenie OC.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomożemy w sprawach księgowych, podatkowych, wyboru formy działalności, zakładania działalności i spółek.

Opis firmy

Stawiamy na nowoczesność. Stawiamy na interaktywność. Naszą wizją jest księgowość bez papierów, naszą misją jest pomoc przedsiębiorcom oraz organizacjom NGO w prowadzeniu działalności.

Prowadząc działalność gospodarczą albo statutową, mierzysz się codziennie z wieloma wyzwaniami, a pośród spotkań, spraw do załatwienia oraz pomysłów do wdrożenia, musisz jeszcze pamiętać o sprawach formalnych, podatkach czy sprawozdawczości.

Przepisy prawa zmieniają się często, terminy rozliczeń mogą przejść niezauważone, a formularze urzędowe mogą okazać się nie do ogarnięcia. Możesz oczywiście samodzielnie spróbować zapanować nad tym wszystkim, ale może jest lepsze rozwiązanie?

Dzięki rozwojowi technologii możesz skorzystać z pomocy interaktywnego biura rachunkowego online. To połączenie potencjału sieci internet z profesjonalizmem wykwalifikowanych specjalistów. PODATKOMAT.PL to:


  • dostęp do repozytorium dokumentów księgowych 24/7,

  • dedykowany opiekun klienta,

  • intuicyjna aplikacja ułatwiająca m.in. kontakt z biurem, wystawianie faktur i przygotowanie przelewów.Możemy ci pomóc!

Osoba do kontaktu:

Krzysztof Kopeć

Adres:

Stargardzka 2-2A
54-156 Wrocław

Dane firmy:

PODATKOMAT
Stargardzka 2-2A
54-156 Wrocław
NIP: 894-303-95-57
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl