PUH STRAŻAK Marek Twaróg

logo-PUH STRAŻAK Marek Twaróg
Nasza firma jako Opolskie Centrum Szkolenia Kierowców STRAŻAK łączy w sobie szereg usług szkoleniowo-doradczych dla większości stref w branży transportowej.

Nasze centrum to między innymi:


- Ośrodek Szkolenia Kierowców
- Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy
- Ośrodek Szkolenia ADR
- Pracownia Badań Psychologicznych
- Firma Transportowa – Przewóz Osób

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Udzielimy odpowiedzi na pytania związane ze szkoleniem kandydatów na kierowców, szkoleniem kierowców zawodowych, szeroko pojętym „Kodeksem Drogowym,” badaniami psychologicznymi w branży medycyny pracy i transportowej oraz ewentualnie informacje odnoszące się do branży przewozu drogowego towarów oraz osób.


Opis firmy

Podstawową częścią naszego Centrum jest Ośrodek Szkolenia Kierowców, w którym szkolimy kandydatów na praktycznie każdą kategorię prawa jazdy: Am, A1, A2, A, B1, B, B+E, C1, C1+E, C, C+E, D, T oraz B z automatyczną skrzynią biegów.

Również prawo jazdy dla 14 i 16-latka oraz kat B z automatyczną skrzynią biegów oraz dostosowaną dla osób niepełnosprawnych.

Drugą Częścią OCSK STRAŻAK jest Ośrodek szkolenia przy Ośrodku Doskonalenia Techniki jazdy, w którym przeprowadzamy szkolenia kierowców zawodowych – zarówno tych, którzy rozpoczynają przygodę z zawodowym przewozem rzeczy/osób jak i tych, którzy muszą uczestniczyć w okresowych szkoleniach.

Trzecim elementem naszej firmy jest Ośrodek Szkolenia ADR, w którym przeprowadzamy szkolenia zarówno z zakresu transportu towarów niebezpiecznych, napełniania i opróżniania zbiorników transportowych według ADR/RID, logistyki transportu i szkoleń w firmie przewożącej towary niebezpieczne.Czwartym filarem firmy STRAŻAK jest pracownia badań psychologicznych, w której nasi psychologowie przeprowadzają badania z zakresu medycyny pracy oraz psychologii transportu dopuszczając (lub nie) potencjalnych kierowców zawodowych/operatorów sprzętu do pracy.

Ostatnim elementem jest firma transportowa. Korzystając z zasobu autobusów, które posiadamy z racji ośrodka szkolenia kierowców, przeprowadzamy lokalne przewozy osób.

Z racji na nasz wachlarz usług, jesteśmy w stanie od A do Z przygotować każdego kandydata na kierowcę do zdobycia upragnionej kategorii prawa jazdy, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, przygotowujemy go również do pracy w przedsiębiorstwie transportowym.

Współpracujemy również z firmami transportowymi i przeprowadzamy dla pracowników obowiązkowe badania oraz szkolenia związane z transportem.

Jako zespół OCSK dokładamy wszelkich starań, aby poziom przeprowadzanych przez nas kursów stał na najwyższym poziomie w regionie, a nasi wykładowcy i instruktorzy byli specjalistami w swojej dziedzinie.

Osoba do kontaktu:

Kornel Twaróg

Adres:

Chabrów 60/11
45-222 Opole

Dane firmy:

Marek Twaróg
Chabrów 60/11
45-222 Opole
NIP: 754-167-64-68
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl