Alento

logo-Alento
Tworzymy strony internetowe i zapewniamy ich obsługę oraz bezpieczeństwo na dalszych etapach użytkowania. Projektowane przez nas witryny pomagają w osiągnięciu kluczowych celów Klienta.
Nasze strony www są spersonalizowane, przejrzyste i zgodne z doświadczeniami użytkownika, dzięki czemu osoby, które odwiedzą witrynę, bez problemu będą mogły się po niej poruszać oraz znaleźć informacje, których potrzebują.
Posiadamy wiedzę, umiejętności i konkretne narzędzia, dzięki którym przygotujemy dla Ciebie stronę internetową i pomożemy Ci w jej dalszej promocji w Internecie.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Pomagamy firmom zbudować lepsze relacje z Klientami dzięki precyzyjnie wykonanym stronom www.

Doskonale rozumiemy, że zależy Ci na zbudowaniu świetnego wizerunku Twojej firmy i nawiązaniu kontaktu z odbiorcami. Właśnie dlatego strony internetowe, które tworzymy, są specjalnie przygotowane pod kątem użytkowników.

Jednym z elementów wizerunku firmy w Internecie jest obecność w mediach społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram. Jesteśmy świetnie przygotowani, żeby opracować dla Ciebie efektywną strategię działań w social media.

Wiemy, że w dobie licznych ataków hakerskich i włamań na strony internetowe ważne jest także bezpieczeństwo. Dajemy konkretne rozwiązania, które zapewnią Ci spokój oraz pozwolą cieszyć się sprawną i funkcjonalną stroną www.

Opis firmy

Pomagamy przedsiębiorcom rozwijać biznes w Internecie. Posiadamy wiedzę, umiejętności i konkretne narzędzia, dzięki którym możemy przygotować stronę internetową, która odróżni daną firmę od konkurencji, a jednocześnie spełni najwyższe standardy.

Dużo czasu poświęcamy na rozmowy doradcze z naszymi Klientami, żeby jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby i cele, które chcą osiągnąć. Pomagamy pomysł zamienić w owocną inwestycję, która przyniesie konkretne rezultaty i korzyści.

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu programowania, grafiki, social media, reklamy i marketingu internetowego. Każdy z nich ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów. Zdajemy sobie sprawę, jak szybko zmieniają się trendy w branży informatycznej, dlatego nieustannie inwestujemy w nasz rozwój i doskonalimy się w swoich dziedzinach. To przynosi konkretne owoce przy realizacji projektów naszych Klientów.

Tworzymy strony internetowe, które są przyjazne dla użytkowników (zgodne z zasadami user experience) oraz zoptymalizowane pod wyszukiwarki (standardy seo). Wszystkie strony, które robimy, są responsywne, co oznacza, że użytkownicy mogą przeglądać je z każdego urządzenia (desktop, tablet, smartphone). Przykładowe projekty dostępne są w naszym portfolio: www.alento.pl/portfolio.

Poza rozbudowanymi stronami www wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt „Szybka Stronka” (www.szybkastronka.pl) - dedykowany małym firmom oraz start-up’om. Specjalnie dla nich udostępniamy platformę, umożliwiającą samodzielne stworzenie strony internetowej. Oferujemy także tworzenie MVP – stron www typu landing page (www.mvp.szybkastronka.pl)

Zajmujemy się bezpieczeństwem stron internetowych - już na dalszych etapach ich użytkowania. Zapewniamy ochronę przed włamaniami hakerskimi oraz aktualizacje oprogramowania. Dla naszych Klientów prowadzimy również działania z zakresu marketingu internetowego: copywriting, media społecznościowe, reklama Facebook Ads oraz Google AdWords, które pomagają im w dotarciu do nowych Klientów, promocji produktów i usług oraz budowaniu wizerunku firmy w Internecie. Zapraszamy również na indywidualne konsultacje marketingowe, które prowadzi Piotr Szlązak, CEO Alento.

Osoba do kontaktu:

Erwin Gałan

Adres:

Związkowa 26
20-148 Lublin

Dane firmy:

ALENTO Piotr Szlązak
Jarzębinowa 28
21-007 Krępiec
NIP: 712-317-99-39
REGON: 061340033
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl