CorazLepszaFirma.pl

logo-CorazLepszaFirma.pl
Dodajemy wartości do biznesu!
W Coraz Lepszej Firmie pomagamy przedsiębiorcom w łączeniu pasji ze skutecznością. Prowadzimy programy edukacyjne, doradzamy w zakresie strategii biznesowych, szkolimy, pomagamy rozpoznać potencjał i rozwijać najmocniejsze cechy przedsiębiorców. Poza tym organizujemy przestrzeń wzajemnej współpracy firm między sobą - zarówno na żywo, jak i przez internet. Wszystko po to, by pomagać firmom w rozwoju. By zarażać innym, niestandardowym podejściem do biznesu, w którym chodzi o coś więcej niż tylko o pieniądze… By dodawać wartości do biznesu…

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

We wszystkim, czego tylko potrzebujecie. Jesteśmy dla Was! A najbardziej możemy pomoc we wszelkich sprawach związanych z zarządzaniem, marketingiem, budowaniem zespołu, rekrutacją, obsługą klienta.

Opis firmy

Wszystko, co robimy bierze się z wiary w to, że tylko przedsiębiorczy ludzie są w stanie realnie zmienić rzeczywistość wokół nas.

Chcemy, by świat biznesu zdominowali przedsiębiorcy, którym w biznesie chodzi o coś więcej niż tylko zarabianie pieniędzy. Chcemy, by wygrywali tacy przedsiębiorcy, którzy tworzą niesamowite rzeczy, autentycznie służą swoim klientom i godnie traktują pracowników. Chcemy, by wartości i etyczne działanie stały się regułą, a nie wyjątkiem.

Widzimy, jak często pasjonatom brakuje wiedzy, umiejętności i narzędzi do skutecznego działania. Chcemy to zmienić. Chcemy, by tacy wyjątkowi ludzie mieli wszystko, co potrzebne do budowania firm, które przetrwają pokolenia i będą zmieniać świat wokół nich na lepsze.

Trudno jest osiągnąć coś wielkiego, jeśli jesteśmy sami. Chcemy, by przedsiębiorcy nauczyli się współpracować ze sobą, by razem osiągać więcej. Chcemy, by przedsiębiorcy zaczęli sobie ufać, by wzajemna pomoc, wymiana wiedzy, doświadczeń i wspólne działanie stały się normą.

Chcemy dawać gotowe rozwiązania przedsiębiorcom, którzy dadzą się zarazić naszą filozofią podejścia do biznesu i którzy chcą szybciej, sprawniej i skuteczniej osiągać zamierzone rezultaty.

Właśnie dlatego prowadzimy programy edukacyjne, doradzamy w zakresie strategii biznesowych, szkolimy, pomagamy rozpoznać potencjał i rozwijać najmocniejsze cechy przedsiębiorców. Poza tym organizujemy przestrzeń wzajemnej współpracy firm między sobą - zarówno na żywo, jak i przez internet. Wydajemy bezpłatny drukowany magazyn ekspercki “Coraz Lepszy Biznes” i prowadzimy Coraz Lepszy Portal Biznesowy.

Osoba do kontaktu:

Anna Pudło

Adres:

Startowa 14/97
20-352 Lublin

Dane firmy:

PROFECT Paweł Królak
Startowa 14/97
20-352 Lublin
NIP: 821-229-19-92
REGON: 060374691
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl