Snapshot-Studio.PL

logo-Snapshot-Studio.PL
Nasz główny zakres usług to Fotografia Produktowa i Reklamowa. Wszystkie projekty i sesje zdjęciowe realizujemy z pełną pasją i zaangażowaniem. Na każdym etapie współpracy wspieramy naszych Klientów w zakresie działań reklamowo-marketingowych. Do naszych usług należy również dalsza realizacja projektów dla wykonanych zdjęć takich jak np. tworzenie katalogów produktowych, broszur, ulotek – od konceptu do pełnej realizacji w druku. Obsługujemy Klientów lokalnych oraz z całej Polski i z zagranicy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Uczestnikom Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl z przyjemnością pomożemy we wszelkiego rodzaju problemach i wątpliwościach dotyczących aktualnych trendów w reklamie i tworzenia Wizerunku Produktów w sieci oraz poza nią. Oczywiscie na tyle, na ile pozwoli nam zdobyta wiedza i doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu :)

Opis firmy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, do których należy przede wszystkim Fotografia Produktowa i Reklamowa. Tworzymy podstawowe zdjęcia produktów na białym tle, czyli PACKSHOT oraz pełne aranżacje, w których główną rolę odgrywa Twój produkt.

Chętnie wyjaśnimy podstawowe zasady wizualnego oddziaływania zdjęcia produktu na ludzką psychikę, związane z tym dalsze postępowanie konsumenta i pokażemy co zrobić, aby finalnie sięgnął właśnie po Twój produkt. Zapewniamy, że wspólnie możemy stworzyć rewelacyjne projekty dla Twoich produktów, które będą satysfakcjonujące zarówno dla Ciebie jak i dla nas, ale przede wszystkim staną się dźwignią do ich sprzedaży Twoim przyszłym i obecnym Klientom.
Dodatkowo dzięki prowadzonym przez nas programom partnerskim z drukarniami - pomagamy w realizacji końcowych etapów dla projektów jakim jest wydruk materiałów reklamowych takich jak: wizytówki, ulotki, broszury reklamowe, katalogi produktowe, teczki, notesy, kalendarze, banery i wiele innych projektów poligraficznych z korzystnymi rabatami cenowymi.
W razie jakichkolwiek pytań -skontaktuj się z nami, w dogodnej dla Ciebie formie – telefonicznie, mailowo lub umów się na spotkanie – a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości, natchniemy Cię pozytywną siłą do działania i promowania swojego produktu :)
Zachęcamy także do zapoznania się z naszym zespołem oraz krótką historią powstania firmy – na http://snapshot-studio.pl/

Osoba do kontaktu:

Agnieszka Urban-Dziadek

Adres:

Św. Maksymiliana 11E/41
44-207 Rybnik

Dane firmy:

Snapshot Studio Sp. z o.o.
1 Maja 57
44-206 Rybnik
NIP: 642-320-93-48
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl