LA ROSA Fashion

logo-LA ROSA Fashion
Naszymi klientkami są kobiety poszukujące unikalnej wzorniczo odzieży, aby wyglądać młodziej i bardziej atrakcyjnie. Co nas wyróżnia? Duże, wielokolorowe, staranne hafty, wykonane w oparciu o 14-letnie doświadczenie w hafciarstwie, aby dać Ci coś naprawdę unikatowego.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Doradzimy i wykonamy odzież reklamową dla innych uczestników Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl.

Opis firmy

Sprawimy, że będziesz wyglądała kwitnąco!

Czy świetne ubranie, w którym wiesz, że wyglądasz dobrze, poprawia Ci humor? Tak jak ulubiona piosenka, którą możesz nucić cały dzień? Wierzymy w to, że tak jest. Tworząc nasze kolekcje chcemy poprawić Ci humor – a dzieje się to wtedy, kiedy wiesz, że wyglądasz młodziej i bardziej atrakcyjnie. A kiedy masz dobry humor, wszystko idzie w dobrym kierunku i całe otoczenie zmienia się na lepsze. Zatem sprawimy, że będziesz wyglądała kwitnąco!

Oprócz swojej kolekcji odzieży zajmujemy się również przeszyciami odzieży dla innych marek odzieżowych. Wykonujemy haft artystyczny i reklamowy, dysponujemy szeroką gamą odzieży reklamowej, na której kompleksowo wykonujemy hafty. Informacje pod adresem: www.haftreklama.pl.

Osoba do kontaktu:

LA ROSA Fashion

Adres:

Jasionka 835C
36-002 Jasionka

Dane firmy:

MULTI Wójtowicz Tomasz
Jasionka 835C
36-002 Jasionka
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl