Vi-kolor

logo-Vi-kolor
Lakiernia proszkowa Vi-Kolor z okolic Warszawy funkcjonuje od ponad 14 lat, a zasięg naszego działania obejmuje zarówno rynek lokalny, jak i krajowy. Świadczymy usługi zgodnie ze standardami G.S.B. i Qualicoat, a wszystkie etapy cyklu technologicznego spełniają najwyższe światowe wymogi w zakresie technologii malowania proszkowego.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Nasza firma zajmuje się lakierowaniem proszkowym od ponad 14 lat, dlatego nasze doświadczenie i wiedza w tym zakresie pomoże każdemu, kto ma coś do malowania lub odrestaurowania.
Możemy doradzić nie tylko w zakresie doboru technologii i koloru malowania proszkowego, ale również podpowiedzieć jakie są najnowsze trendy w architektonice – co, jak i gdzie pomalować oraz jakie są obecnie ceny na rynku.
Możemy również odświeżyć i odnowić wszelkiego rodzaju felgi, ramy rowerowe oraz meble ogrodowe.

Opis firmy

Na ofertę naszej lakierni proszkowej składają się usługi z zakresu piaskowania i śrutowania metali, odlakierowywania chemicznego lakieru, lakierowania i malowania proszkowego. Siedziba firmy znajduje się pod Warszawą, jednak zasięg naszego działania jest znaczenie szerszy i obejmuje terytorium całego kraju.
Zajmujemy się lakierowaniem proszkowym zarówno małych, jak i dużych elementów – aluminiowych, stalowych, cynkowanych ogniowo czy galwanicznie. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu malowania proszkowego – od malowania felg aluminiowych i stalowych, przez malowanie ogrodzeń i bram, po malowanie proszkowe konstrukcji stalowych. Etapem przygotowawczym do tych prac jest piaskowanie metalu, pozwalające na dokładne oczyszczenie jego powierzchni, mycie i trawienie aluminium i stali ocynkowanej oraz pasywacja bezchoromowa pozwalająca zapewnić doskonałe przyleganie powłoki lakierniczej i doskonałą odporność antykorozyjną. Uzupełnieniem zakresu naszej działalności jest transport materiałów.

Wszystkie usługi z zakresu lakierowania proszkowego wykonujemy zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi G.S.B. i Qualicoat. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym, dzięki czemu zamówienia realizujemy sprawnie i terminowo. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Osoba do kontaktu:

Robert Szerszeń

Adres:

Solec 156
05-532 Baniocha

Dane firmy:

Vi-Kolor Sp. z o.o.
Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
NIP: 701-041-77-97
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl