OMEGASOFT

logo-OMEGASOFT
Omegasoft.pl specjalizuje się w sprzedaży oprogramowania komputerowego, w tym w dostarczaniu rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo małym firmom oraz użytkownikom domowym.

Oferujemy niezawodne programy antywirusowe, biurowe oraz systemy operacyjne, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cieszących się zaufaniem producentów. W naszym asortymencie nie brakuje też programów graficznych i wideo, pozwalających na tworzenie profesjonalnych projektów oraz realizowanie swoich pasji i zainteresowań.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Planujesz zakup oprogramowania dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Zapewnimy Ci pomoc w wyborze właściwego, najlepiej dopasowanego do potrzeb firmy oprogramowania antywirusowego lub biurowego oraz błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie.

Nasze wsparcie nie kończy się jednak z chwilą dostarczenia zakupionego programu – dzięki pomocy technicznej ułatwimy Ci wdrożenie oprogramowania oraz rozwiązanie problemów związanych z jego obsługą.

Opis firmy

Omegasoft.pl już od 15 lat dba o bezpieczeństwo użytkowników, ich urządzeń, danych i prywatności.

W naszym sklepie znajdziecie bogatą ofertę oprogramowania antywirusowego stworzonego przez światowych liderów z zakresu bezpieczeństwa IT (m.in. ESET, Symantec (Norton), Kaspersky Lab, G Data, AVG czy Panda Security), przeznaczonego zarówno dla małych firm, jak i użytkowników domowych, zapewniającego pełną ochronę tradycyjnym komputerom PC oraz popularnym urządzeniom mobilnym.

Na tym jednak nie koniec – oferujemy również najważniejsze narzędzia niezbędne podczas pracy w każdej firmie (np. pakiety biurowe Microsoft Office, programy ułatwiające pracę z dokumentami, pozwalające na archiwizowanie danych i zachowywanie ich kopii zapasowych) oraz pozwalające rozwijać swoje pasje, realizować najbardziej kreatywne projekty i osiągać profesjonalne efekty (m.in. programy do tworzenia stron internetowych, projektowania graficznego oraz edycji filmów wideo).

Choć w naszym sklepie nie brakuje tradycyjnych, pudełkowych wersji programów (BOX), to znajdziecie w nim również szeroki wybór licencji elektronicznych (ESD), gwarantujących najszybszy czas realizacji zamówień i wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Omegasoft.pl tworzy zgrany i doświadczony zespół, przed którym oferowane oprogramowanie nie ma żadnych tajemnic. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, profesjonalne wsparcie techniczne, fachowe doradztwo i pomoc w wyborze właściwych produktów.

Osoba do kontaktu:

Michał Maciejiczek

Adres:

Bednorza 2a-6/bud.C
40-384 Katowice

Dane firmy:

OMEGASOFT s.c. B.Tomala, K. Żak
Bednorza 2a-6/bud.C
40-384 Katowice
NIP: 643-174-74-16
REGON: 241516576
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl