Doodle Wolf

logo-Doodle Wolf
Łącząc nasze doświadczenie marketingowe, wiedzę techniczną oraz zdolności plastyczne pomagamy przedsiębiorcom promować ich produkty i usługi.

Tworzymy doodle video, czyli animacje, w których na białym tle widać dłoń rysującą kolejne obrazy. Taka forma przekazu jest wyjątkowo angażująca i skuteczna oraz pozwala przedstawić nawet najbardziej skomplikowane idee w sposób jasny i przystępny.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zawsze chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem marketingowym przy filiżance dobrej kawy (może być wirtualnie :) )

Opis firmy

Żyjemy w dobie informacji. Ma to oczywiście swoje pozytywne strony –
 w dowolnym momencie możemy się dowiedzieć wszystkiego na każdy temat – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednią frazę.

Z drugiej strony, zalewani jesteśmy taką ilością danych, że coraz trudniej skupić nam uwagę na jednym temacie przez dłuższy czas. Dlatego marketerzy i osoby odpowiedzialne za promocję wszystkie swoje wysiłki kierują w stronę wynajdywania kolejnych sposobów na przyciągnięcie i co ważniejsze, utrzymanie uwagi odbiorców.

Wielkim odkryciem było tu wykorzystanie materiałów video – w czasach, których znakiem szczególnym jest pośpiech, chcemy potrzebne dane mieć szybko, a obejrzenie video zajmuje mniej czasu, niż przeczytanie tekstu. Wkrótce jednak okazało się, że nawet video może być za wolne – badania wykazują, że jeżeli w ciągu pierwszych 10 sekund odbiorca nie znajdzie w Twoim materiale czegoś, co faktycznie przykuje jego uwagę, po prostu pójdzie dalej. Jak więc utrzymać go na dłużej?

Doodle video to jedna z metod promocji, która na zachodzie zdobywa ostatnio rzesze fanów, a na polskim rynku dopiero zaczyna się pojawiać. Co to jest? To filmy, które powstają na oczach widzów - na białej powierzchni widać rękę rysującą kolejne obrazy.

Badania dowodzą, że takie filmy są znacznie skuteczniejsze niż zwykłe video. Dlaczego? Jedną z przyczyn jest ludzka ciekawość - chcemy wiedzieć, jak finalnie będzie wyglądał rysowany właśnie obraz. I następny. I kolejny też. Dzięki temu Twoi klienci z ochotą obejrzą wszystko, co będziesz chciał im przekazać. I będą się przy tym dobrze bawić!

Do czego można wykorzystać doodle video? Najczęściej wykorzystywane są jako filmy reklamowe. Dzięki temu, że są 3 razy chętniej udostępniane niż zwykłe video, stają się niezwykle efektywną formą promocji. Dodatkowo treści przekazywane w ten sposób są o 15% lepiej zapamiętywane i to w każdej grupie wiekowej. Masz więc gwarancję, że Twój przekaz zapadnie oglądającym w pamięć na długo.

Zapytaj nas o pomysł na Twoje video!

Osoba do kontaktu:

Adam Mrowiec

Adres:

Jasnogórska 9/409
44-100 Gliwice

Dane firmy:

Bergo sp z o.o.
Leona Wyczółkowskiego 6
65-140 Zielona Góra
NIP: 929-186-30-11
REGON: 360386816
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl