PLAS-DREW Sp. z o.o.

logo-PLAS-DREW Sp. z o.o.
Tniemy wysokiej jakości plastry i krążki drewna, w wielu rozmiarach i z różnych gatunków drzew.
Nasze produkty, stając się źródłem inspiracji dla nowoczesnych aranżacji wnętrz i ogrodów, codziennie znajdują nowe domy.
Wspieramy młode pary w ich najważniejszym dniu, tworząc weselne dekoracje w stylu rustykalnym.
Z udziałem naszych plastrów drewna i innych drewnianych artykułów powstają także świąteczne stroiki, unikatowe pamiątki i spersonalizowane prezenty na każdą okazję.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Nasze doświadczenie obejmuje organizację oraz rozwój sprzedaży w oparciu o serwis aukcyjny allegro.pl, jak również serwisy ogłoszeniowe.

Opis firmy

Firma Plas-drew powstała w 2015 roku z inicjatywy dwóch młodych absolwentów studiów wyższych. Motywacją do otwarcia działalności była wizja przeniesienia unikalnego klimatu oraz zapachu polskiej wsi i lasów do wnętrz domów, kawiarni oraz restauracji.

Z czasem okazało się, iż styl rustykalny zyskuje coraz większe grono sympatyków, zwłaszcza wśród młodych ludzi, co zaowocowało rozszerzeniem działalności o grupę produktów dedykowanych młodym parom w ich najważniejszym dniu życia.

Obecnie Plas-drew to największy w Polsce producent plastrów drewna wykorzystywanych w niezliczonej ilości branż. Pomysłowość naszych klientów nie zna granic. Cieszymy się razem z nimi, a płynące słowa uznania dla naszej pracy
są najlepszą motywacją do dalszego działania w duchu spełniania przyjętej misji.

Osoba do kontaktu:

Sławomir Buczkowski

Adres:

Stryszawa 64A
34-205 Stryszawa

Dane firmy:

PLAS-DREW Sp. z o.o.
Stryszawa 64A
34-205 Stryszawa
NIP: 552-171-91-04
REGON: 365566204,
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl