Student Travel

logo-Student Travel
Od człowieka z wielkimi marzeniami do ekipy, która stworzyła ponad 1500 wyjazdów w prawie wszystkich europejskich topowych miejscówkach. ST to 12 lat grupowych wyjazdów młodych, beztroskich ludzi zawsze w towarzystwie ulubionych pilotów.
To nie koniec, nadal silnie rozwijamy nasze projekty, od zeszłego roku także na innych kontynentach!

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Podzielenie się opinią na temat organizacji wyjazdów
Doradzimy przy doborze wakacji
Możemy nawiązać współpracę

Opis firmy

Istnieje taka potrzeba, takie coś, w młodych ludziach. To coś nas uwiera, kręci dziurę w brzuchu, każe gdzieś wyjść, spakować plecak, wyjechać. Zmienić klimat, oddychać głęboko, czymś się zachwycić. Oderwać się. Trochę uciec. Dużo przeżyć. To coś nazywa się ciekawością świata. To jest to uczucie, które zabija w nas szkoła, kiedy zaczynamy dojrzewać. Wiecie, co mamy na myśli?

Mamy to cały czas.

11 lat temu zauważyliśmy tę potrzebę. Sami ją czuliśmy. Przeszkody pojawiały się, kiedy przychodziło zapłacić rachunek i okazywało się, że podróże kosztują. I co z tego, że wracamy z nich bogatsi? Jak zwyczajnie jesteśmy młodzi, studiujemy i nie mamy kasy? Przecież świat stoi otworem, a my chcemy być wszędzie!

Wtedy postanowiliśmy, że będziemy podróżować w grupie, dzielić się doświadczeniem, kosztami i zabierać coraz to nowych ludzi ze sobą. Dzielić się zajawką i radością. Chcieliśmy, żeby każdego było stać. Ograniczaliśmy przeszkody i zabieraliśmy ludzi w podróż. Dlaczego? Bo mogliśmy. Bo to kochamy.

Od tamtego momentu minęło 11 lat ciężkiej i inspirującej pracy. Znaleźliśmy miejsca w całej Europie, które są w stanie idealnie podołać naszym wymaganiom. Dlatego mówimy, że wyjazdy z nami są #zawszespoko. Bo są. Bo te lata nie poszły na marne i wypracowaliśmy sprawną organizację.

Każda osoba pracująca w ST to żądny przygód podróżnik-zapaleniec. Sami zjeździliśmy świat wzdłuż i wszerz. Wiemy, gdzie można i gdzie warto pojechać właśnie teraz - kiedy chcemy przeżyć jak najwięcej, a przy okazji wydać jak najmniej.

To nie jest tak, że spoczęliśmy na laurach. Rozwijamy się w takim tempie, że aż strach, że zamienimy się w korpo. No dobra, bez przesady. Korpo nam nie grozi. Ale faktem jest, że przeistoczyliśmy naszą zajawkę w prężnie działającą machinę.

Więcej o nas tu:
STUDENT TRAVEL 2016

Osoba do kontaktu:

Rafał Barański

Adres:

Zuchów 2/34
20-047 Lublin

Dane firmy:

Student Travel Sp. z o.o.
Zuchów 2/34
20-047 Lublin
NIP: 712-330-08-03
REGON: 362583834
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl