Polyland Tłumaczenia

logo-Polyland Tłumaczenia
Polyland proponuje kompleksowe rozwiązania w zakresie usług językowych. Tłumaczenia – ustne i pisemne, przysięgłe i specjalistyczne, a także kursy językowe. Realizacje z priorytetem jakości!

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Zapraszamy do współpracy:

- kancelarie prawne/notarialne, które są zainteresowane ofertą tłumaczeń przysięgłych lub zwykłych dokumentacji sądowych
- przedsiębiorstwa, które poszukują agencji tłumaczeniowej do stałej współpracy w zakresie usług translacyjnych na wybrane języki
- firmy, które planują ekspansją na zagraniczne rynki i są zainteresowane m.in. tłumaczeniem i lokalizacją strony internetowej, oferty handlowej, etc.
- firmy, które chciałyby zaoferować swoim pracownikom kursy językowe lub zweryfikować poziom znajomości języka w procesie rekrutacji
- osoby, które są zainteresowane tłumaczeniami uwierzytelnionymi różnorodnych dokumentów, aktów prawnych, certyfikatów, zaświadczeń, etc.

Opis firmy

Biuro tłumaczeń Polyland i szkoła językowa (online) Click To Speak powstały z myślą o burzeniu barier komunikacyjnych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje naszych tłumaczy i lektorów poszerzamy ofertę skupioną wokół ponad 40 najpopularniejszych języków (od angielskiego przez norweski po chiński).

Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych (osób wyjeżdżających za granicę lub przybywających do naszego kraju), jak również firm, które chcą poszerzyć grono potencjalnych klientów lub nawiązać międzynarodową współpracę.

Specjalizujemy się m.in. w tłumaczeniach przysięgłych dokumentów prawnych, rekrutacyjnych, finansowych, w tłumaczeniach specjalistycznych z takich dziedzin, jak: medycyna, energetyka, budownictwo czy telekomunikacja.

Tworzymy różnorodne wersje językowe stron internetowych, tłumaczymy prace naukowe i dokumentacje techniczne, przygotowujemy pakiet przetłumaczonych i uwierzytelnionych dokumentów, które są wymagane w przypadku emigracji do innego kraju.

Szkoła Click To Speak pozwala nam rozwijać zakres usług. Oferujemy indywidualne kursy językowe online (przy użyciu komunikatora Skype). Na bazie wstępnego wywiadu, w oparciu o wiedzę i oczekiwania ucznia tworzymy spersonalizowany plan zajęć i udostępniamy materiały edukacyjne.

Wierzymy, że rzetelność, wysoka jakość tłumaczeń/kursów, otwartość na potrzeby klienta w połączeniu z chęcią rozwoju i zaangażowaniem pozwoli nam sukcesywnie zwiększać grono usatysfakcjonowanych klientów.

Osoba do kontaktu:

Grzegorz Patyk

Adres:

Królewska 65A
30-081 Kraków

Dane firmy:

POLYLAND Sp. z o.o.
Królewska 65A
30-081 Kraków
NIP: 677-239-45-80
REGON: 362875560
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl