Kartony24

logo-Kartony24
Kartony24 zajmują się dostarczaniem gotowych rozwiązań z zakresu pakowania produktów do wysyłki. Pomagamy dbać o bezpieczeństwo Twoich produktów w trakcie transportu oraz zapewniać estetykę Twoim przesyłkom.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dzisiaj czas, dlatego zapewniamy natychmiastową wysyłkę, a nasi klienci często otrzymują zamówiony towar już następnego dnia.

Kartony24 to zespół kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy pomogą rozwiązać Ci wszelkie problemy z właściwym pakowaniem produktów do wysyłki.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

* właściwe pakowanie produktów do wysyłki
* prowadzenie i obsługa sklepu internetowego

Opis firmy

Wiemy, że wielu z Was zajmuje się sprzedażą wysyłkową. Wiemy, że bezpieczne dostarczenie produktu, który sprzedajecie swoim klientom, jest koniecznością. Opakowanie produktu to przecież pierwsze doświadczenie klientów z zakupionym towarem. Jeżeli kupiony produkt będzie słabo zabezpieczony i nieestetycznie zapakowany, to klienci mogą mieć mieszane odczucia. Wiemy, jak to jest ważne, dlatego Kartony24 zapewniają wszystko, co potrzebujesz, aby bezpiecznie i estetycznie zapakować Twój towar do wysyłki.

Wiadomo, że klienci mają zróżnicowane potrzeby. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz duży wybór kartonów (ponad 150 różnych rozmiarów) oraz akcesoria do pakowania (taśmy klejące, folie, wypełniacze etc.). Jednym słowem - wszystko, czego potrzebujesz, aby właściwie zapakować Swój towar do transportu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dzisiaj czas, dlatego wszystkie nasze produkty są dostępne non-stop i zapewniamy natychmiastową wysyłkę, a nasi klienci często otrzymują zamówiony towar już następnego dnia.

A jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie kartonu o potrzebnych wymiarach, to możemy wyprodukować go specjalnie dla Ciebie.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz sprawdzonym procesom logistycznym jesteśmy w stanie elastycznie dostosowywać się do zmieniających się wymagań rynku i klientów.

Każdego dnia nasz zespół - Kartony24 stara się, aby nasi klienci obsługiwani byli na najwyższym poziomie. Chcemy, aby klient otrzymywał produkty najwyższej jakości. Chociaż produkty, których produkcją i sprzedażą się zajmujemy, są proste, to zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo są one potrzebne w życiu. Są potrzebne do bezpiecznej przesyłki. Są potrzebne do transportowania i przechowywania rzeczy.

Osoba do kontaktu:

Honorata Bogucka

Adres:

Władysława Reymonta 15
36-050 Sokołów Młp.

Dane firmy:

PPH CERAMIX Arkadiusz Łuszczki
Władysława Reymonta 15
36-050 Sokołów Młp.
NIP: 814-100-07-10
REGON: 060374691
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl