AXiS zdrowy kręgosłup

logo-AXiS zdrowy kręgosłup
Tworząc gabinet AXiS, mamy nadzieję spełnić oczekiwania naszych Klientów, ich realizacja będzie dla nas największą satysfakcją.

Proponujemy Państwu szereg usług, które wpłyną na ogólną poprawę samopoczucia, zdrowia oraz utrzymania ciała w doskonałej formie. Masaże kierujemy również dla osób, które tym sposobem pragną po prostu działać profilaktycznie w celu zachowania dobrego stanu zdrowia.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jestem do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o dobry stan samopoczucia, związany z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i nie tylko. Zapraszam do skorzystania z nowej formy odnowy biologicznej, która zyskuje coraz większą popularność :)

Opis firmy

Borykasz się z bólem kręgosłupa? Trudno ci wykonywać podstawowe czynności życiowe? Męczy cię ogólny brak dobrego samopoczucia: migreny, bezsenność, problemy skórne, zła przemiana materii? Czy wiesz, że problemy te można rozwiązać stosując masaż kręgosłupa?

Jest to starożytna forma kojąca ciało i duszę, która pomaga uwolnić się z obciążeń i trosk oraz zregenerować siły na następny dzień. Jest integralną częścią odnowy biologicznej, bardzo ważnej w życiu człowieka aktywnego, zmęczonego, przepracowanego, żyjącego w ciągłym stresie.

Jest najlepszą metodą na ból kręgosłupa. Jest to także świetna forma relaksu i odpoczynku dla ciała. Masaż relaksacyjny pomaga się odprężyć, rozluźnia mięśnie, uspokaja. Masaż leczniczy ma podobne działanie, ale przede wszystkim stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu różnych chorób, zwłaszcza ortopedycznych.

W swej istocie masaż jest drobiazgowym i niezwykłym systemem terapeutycznym, który ma na celu wprowadzenie ciała i umysłu w stan pełnej harmonii, a co za tym idzie - w stan dobrego zdrowia i samopoczucia oraz spokoju.

Aby pomóc Państwu zregenerować siły witalne, zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych masaży wspomagających regenerację tkanek oraz masaży relaksacyjno–kosmetycznych, które pomogą Państwu w odnalezieniu chwili spokoju i odpoczynku.

ZAPRASZAMY DO AXiS

Osoba do kontaktu:

Mateusz Paniak

Adres:

Szwajcarska 7
20-861 Lublin

Dane firmy:

AXiS zdrowy kręgosłup
Szwajcarska 7
20-861 Lublin
NIP: 946-232-45-46
REGON: 364503800
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl