Eko Snails Garden

logo-Eko Snails Garden
Najlepszy Tworzy Pierwszy
Firma SNAILS GARDEN to największa rodzinna firma zajmującą się produkcją kawioru i przetwórstwem ślimaków jadalnych ŚRÓDZIEMNOMORSKICH (mięsnych - hodowlanych) na skalę Polski a nawet Europy. Producent polskich kremów kosmetycznych na bazie czystego śluzu ślimaka.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Akcja "Ślimak na Lato" to ogólnopolski projekt mający na celu popularyzację dań ze ślimaków. Dla wszystkich Polaków ma być to cenna wakacyjna kulinarna podróż do smaków niezwykle popularnych na stołach polskich królów.

INFORMACJE DLA RESTAURATORÓW / PRZEDSIĘBIORCÓW PROWADZĄCYCH PUNKTY GASTRONOMICZNE
Oferujemy:

- możliwość dołączenia do projektu "Ślimak na Lato"
- wsparcie marketingowe (gotowe projekty kart menu, ulotek, akcje eventowe, konkursy/promocje/sponsorzy)
- generowanie dodatkowego dochodu
- know-how w przyrządzaniu potraw i sposobie ich podawania
- dostawę ślimaka do dań z SNAILS GARDEN, renomowanego ogólnopolskiego i europejskiego producenta kawioru - oraz przetwórstwa ślimaków jadalnych śródziemnomorskich

Opis firmy

Od początku istnienia firmy (ponad 13 lat ) jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój oraz perfekcyjne podejście do szczegółów, co zapewniło nam objęcie pozycji lidera na europejskim rynku. Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce pragniemy rozwijać nie tylko sektor hodowlany, ale także sektor żywnościowy i kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak.

W naszej szerokiej ofercie znajduję się 35 pozycji - od ślimaków, kawioru białego, sprzętu gastronomicznego, kosmetyków ze śluzem ślimaka do SPA, po I w Polsce książkę z recepturami na ślimakami i kawior biały – „Ślimaka Kulinarna podróż - o tym, co zapomniane, a przypomnienia warte”

Najsławniejsi mistrzowie kulinarni oraz uczestnicy Top Chef, MasterChef i Hell's Kitchen wzięli udział w premierze książki "Ślimaka kulinarna podróż " o tym, co zapomniane, a przypomnienia warte, która odbyła się w podwarszawskiej Zielonce 10 lipca 2016 roku. Wydarzeniu towarzyszyły pierwsze Mistrzostwa Polski w Przyrządzaniu Ślimaka.

Pozycja wydana przez Wydawnictwo Editorial jest pierwszą na polskim rynku książką w całości poświęconą potrawom ze ślimaka i kawioru ślimaczego. Zawiera ona 120 oryginalnych receptur stworzonych przez 64 mistrzów kulinarnych. Książka uzupełniona jest wieloma zdjęciami i liczy ponad 250 stron.

Osoba do kontaktu:

Prezes Mariola Piłat Skalmowska

Adres:

Krasin 16A
14-400 Krasin

Dane firmy:

P.P.H.U Eko Snails Garden
Krasin 16A
14-400 Krasin
NIP: 578-120-12-78
REGON: 170178016
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl