IBI.pl

logo-IBI.pl
Na pewno zdarzyło Ci się, że dostałeś propozycję nie do odrzucenia – udziału w targach, wystąpienia na konferencji, a może po prostu spotkania z ważnym dla Ciebie osobami. Wszystko świetnie, cieszysz się bardzo, ale okazuje się że nie masz wizytówek, ulotek, katalogu, roll-upa, pomysłu na stoisko – w tym Ci możemy pomóc. Ustalimy co jest Ci potrzebne, jaki mamy budżet, zaprojektujemy, wydrukujemy, zamontujemy. Zwykle „na jutro”, ale zdaża nam się i „na wczoraj”.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Mogę doradzić w sprawie wyboru formy i treści działań reklamowych, promocyjnych, public relations. Mogę pomóc w rejestracji logotypu (znaku słowno-graficznego) i mogę podpowiedzieć jak go wykorzystać.

Opis firmy

Firma IBI.pl działa na rynku od 2000 roku – mamy za sobą sukcesy i porażki, a przed nami wiele wyzwań. Najbliższe to otworzenie biura w Warszawie.

Zajmujemy się reklamą dla małych, średnich i dużych. Każdy Klient jest dla nas ważny i wyjątkowy. Dla każdego przygotowujemy propozycję dostosowaną do jego potrzeb, pozycji na rynku, możliwości i zaplanowanych celów.

Nasza podstawowa działalność to wszelkiego rodzaju wydawnictwa reklamowe i kalendarze autorskie – kalendarze jakich nie ma nikt inny. Specjalizujemy się w zadaniach trudnych, produktach „szytych na miarę” - to jest to co ja osobiście lubię najbardziej.

Druga noga to strony internetowe – standardowe, ale także szyte na miarę. Mamy własny system CMS dla wymagających i dla tych, dla których bezpieczęństwo strony jest bardzo ważne. Projektujemy i kodujemy, nie zajmujemy się pozycjonowaniem. Projektujemy także szablony newsletterów, wysyłamy w imieniu Klientów mailingi, do ich Klientów, piszemy aplikacje.

A trzecia noga to tablice informacyjne, specjalizujemy się w produkcji tablic dla projektów unijnych z gwarancją, z materiałów i z dokumentacją wymaganą przez UE.

Osoba do kontaktu:

Olga Wilińska

Adres:

Rydygiera 8/pok. 803
01-793 Warszawa

Dane firmy:

IBI.pl sp. z o.o.
Rydygiera 8/pok. 803
01-793 Warszawa
NIP: 525-269-93-50
REGON: 366574298
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl