OGRÓDEK DZIADUNIA

logo-OGRÓDEK DZIADUNIA
Receptury od serca
„OGRÓDEK DZIADUNIA” jest firmą rodzinną, istniejącą w branży spożywczej od 1991 roku. Zajmują się przetwórstwem warzyw i owoców, pozyskiwanych wyłącznie od sprawdzonych dostawców, a serce i pasja z jaką wytwarzają wyroby sprawia, że są to produkty najwyższej jakości o czym świadczą liczne nagrody i certyfikaty. Wielopokoleniowe przekazywanie receptur i ich praca umożliwiła wytwarzanie doskonałych wyrobów od warzyw konserwowych i kiszonych po owocowe rarytasy „na słodko”. Ich hasłem przewodnim jest „Receptury od serca”.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Jesteśmy otwarci na rozmowy i wymianę doświadczeń. Nasze ponad 25 letnie działanie w branży sprawiło, że mamy na koncie kilka sukcesów ale również porażek, które wiele nas nauczyły. Prowadzenie rodzinnej firmy też jest nie małym wyzwaniem. A jeśli którą z firm chciałaby obdarować swoich współpracowników małym upominkiem chętnie nawiążemy współpracę i dostarczymy do firmy paczki prezentowe z naszymi rarytasami.

Opis firmy

„OGRÓDEK DZIADUNIA” Czesław Ślusarczyk Sp. J. jest firmą rodzinną, istniejącą na rynku spożywczym od 1991 roku. Jednak receptury, które wykorzystują w swoim zakładzie mają jeszcze dłuższą historię. Siedziba zakładu znajduje się w Wąsoszu Dolnym, nieopodal brzegu Warty. Firma nieustannie rozwija się i dąży do osiągnięcia najwyższej jakości i bezpieczeństwa swoich wyrobów, poprzez realizowanie założeń wdrożonego w 2004 roku systemu analizy zagrożeń zdrowotnych żywności HACCP, ciągłego samodoskonalenia się całej załogi oraz zmierzania ku wprowadzeniu kolejnych, certyfikowanych systemów jakości i bezpieczeństwa żywności, zgodnych z zasadami Codex Alimentarius.

Oferta „OGRÓDKA DZIADUNIA” jest bardzo szeroka, obejmuje ona wyroby konserwowe, kiszone, soki tłoczone, syropy na bazie soków tłoczonych, dodatki oraz rarytasy. Najbardziej dumni są właśnie z tych ostatnich tzn. Rarytasów Dziadunia gdzie znajdują się wyśmienite cytrynki z różnymi dodatkami tj. rum czy imbir i miód, konfitura z płatków róż czy migdały w miodzie. Dodatki tj. musztardy czy zakwas żurku produkują z ziaren w własnych upraw. A tradycyjne ogórki konserwowe, z papryką chili, czy czosnkowo-koperkowych, papryka konserwowa, rozmaite sałatki warzywne i warzywa kiszone to już wyroby, które definiowały firmę z najwcześniejszych latach. Każdy etap produkcji jest wnikliwie kontrolowany, zaczynając od zakupu surowca, po sprzedaż wyrobu gotowego, przez co właściciele firmy są pewni jakości i bezpieczeństwa wprowadzanych na rynek przetworów. Do produkcji nie używają żadnych dodatków do żywności, przez co oferowane przez nich produkty są takie jakie wytwarzane we własnym domu. Dzięki swojej staranności zyskali zaufanie szerokiego grona Klientów, zarówno indywidualnych, jak i dużych firm.

Dewizą firmy jest wytwarzanie wyrobów takich jak dawniej, domowych i naturalnych. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, ale cały czas stara dążyć do ulepszenia swoich działań od produkcji po zaspokajanie potrzeb Klientów.

Osoba do kontaktu:

Katarzyna Surowiec - współwłaścicielka

Adres:

Traugutta 27
42-110 Wąsosz Dolny

Dane firmy:

OGRÓDEK DZIADUNIA Czesław Ślusarczyk Spółka Jawna
Traugutta 27
42-110 Wąsosz Dolny
NIP: 574-205-82-85
REGON: 360616133
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl