Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Solipiwko

logo-Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Solipiwko
Kancelaria adwokacka w Sosnowcu prowadzona przez adwokat Dominikę Solipiwko udziela wsparcia prawnego, opartego na wieloletnim doświadczeniu i praktyce adwokackiej.
Naszą specjalizacją są tzw. sprawy frankowe. Reprezentujemy kredytobiorców w procesach przeciwko bankom nie tylko na terenie województwa śląskiego, ale także na obszarze całego kraju.
Świadczymy również usługi dla biznesu, zapewniając wsparcie i obsługę prawną przedsiębiorców. Łączymy fachową wiedzę prawniczą z doradztwem biznesowym na dynamicznie zmieniającym się rynku.

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Bieżąca obsługa prawna, przygotowanie i negocjowanie umów handlowych, przygotowywanie wzorów regulaminów, dokumentacji RODO, pomoc w sporach z bankami w sprawach tzw. kredytów frankowych.

Opis firmy

Zapewnienie podmiotom gospodarczym oraz Klientom indywidualnym kompleksowej obsługi prawnej to główny cel naszej działalności. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż każda sprawa jest inna, dlatego każdego Klienta traktujemy indywidualnie, proponując rozwiązania dostostosowane do specyfiki jego sprawy i rodzaju działalności. Wyróżniamy się podejściem prawno-biznesowym, co pozwala zapewnić kompleksowe wsparcie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczonych usług prawnych, co zapewnia naszym Klientom pewność i bezpieczeństwo.

W kręgu Naszych zainteresowań znajdują się sprawy kredytów indeksowanych i denominowanych do waluty obcej (głównie CHF). Prowadzimy postępowania sądowe na terenie całej Polski, zmierzające do ustalenia nieważności umów kredytowych lub ewentualnie ich "odfrankowienia", czyli usunięcia z nich niedozwolonych klauzul indeksacyjnych.

Świadczymy także usługi dla biznesu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze procesów fuzji i przejęć spółek, w tym w przygotowywaniu badań due diligence. W pracy z Klientem biznesowym stawiamy na kompleksowe podejście, dlatego współpracujemy z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, czy rzecznikami patentowymi. Dzięki temu możemy sprostać nawet najbardziej złożonym sprawom.

Relacje z Klientami budujemy w oparciu o wzajemne zaufanie i szacunek. Świadcząc usługi prawne zapewniamy nie tylko swoje doświadczenie, ale również osobiste zaangażowanie w każdą powierzoną Nam sprawę.

Odpowiadamy niezwłocznie na pytania Naszych Klientów. Pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, wykorzystując wszelkie dostępne i dogodne dla Klienta środki komunikacji.

Osoba do kontaktu:

Dominika Solipiwko

Adres:

Modrzejowska 11/3
41-200 Sosnowiec

Dane firmy:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Solipiwko
Modrzejowska 11/3
41-200 Sosnowiec
NIP: 6443438253
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl