DARMAX Matejek Dariusz

logo-DARMAX Matejek Dariusz
Darmax jest firmą z wieloletnim stażem zatrudniająca pracowników z dużym doświadczeniem, zajmujących się przede wszystkim zleceniami u klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Działamy na znacznym okręgu wschodniej Polski.

Wykonujemy instalacje grzewcze w postaci pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji oraz wentylacji, oferujemy usługi montażu oraz naprawy ogrzewań postojowych typu webasto i eberspacher w samochodach osobowych oraz ciężarowych.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Profesjonalne doradztwo w kwestii ogrzania i ochłodzenia twojego miejsca.

Opis firmy

Nasza firma świadczy usługi dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. W celu doskonalenia naszych usług oraz sprostaniu wymaganiom klienta skupiamy się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Od pierwszego kontaktu, naszym celem jest podejście do każdego klienta indywidualnie, skupienie się na jego potrzebach, co w konsekwencji prowadzi do zaoferowania najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania.
Nasze działania początkują od rozeznania, wstępnego projektu, możliwych rozwiązań, kończąc na kompletnej realizacji zlecenia.

Głównym celem jest dbałość o zadowolenie z usług. Oprócz realizacji montażów zajmujemy się również kompletnym serwisem urządzeń grzewczych oraz klimatyzacji, co roku za pomocą naszego wewnętrznego systemu przypominamy klientom o wykonaniu przeglądu w celu przedłużenia gwarancji, zapewnienie doskonałej pracy urządzeń oraz przede wszystkim dbałość o zdrowie klientów.

Działamy w znacznych okręgu województwa lubelskiego, mazowieckiego oraz podlaskiego.

Osoba do kontaktu:

Adrian Matejek

Adres:

Jelnica 181
21-560 Międzyrzec Podlaski

Dane firmy:

DARMAX Matejek Dariusz
Jelnica 181
21-560 Międzyrzec Podlaski
NIP: 5381350075
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl