Landtech Sp. z o.o.

logo-Landtech Sp. z o.o.
Landtech Sp. z o.o. to Operator telekomunikacyjny o unikatowych kompetencjach na rynku polskim, który szybko i wszędzie dostarczy usługę dostępu do Internetu.

Dlatego jesteśmy partnerem pierwszego wyboru dla projektów obejmujących wiele lokalizacji w Polsce, a nawet za granicą, z krótkim terminem realizacji.

Specjalizujemy się w kompleksowych, szybkich i rozległych wdrożeniach.

Zapraszamy do współpracy, z nami niemożliwe staje się możliwe!

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

• W dopasowaniu indywidualnych rozwiązań internetowych dla każdego Klienta,
• W zapewnieniu bezpiecznego dostępu do Internetu niemal w każdym miejscu w Polsce,
• W zapewnieniu poprzez kanał VPN Twoim Pracownikom na pracy zdalnej dostępu do zasobów Twojej sieci,
• Dostarczeniu telekomunikacyjnego rozwiązania „szytego na miarę” dla Twojej Organizacji,
• W połączeniu ze sobą filii, oddziałów, magazynów Twojej Organizacji poprzez zestawienie łączy transmisji danych, MPLS, sieci WAN lub innej dostosowanej do Twojej organizacji,
• W zaprojektowaniu i realizacji wewnętrznej sieci kablowej LAN, sieci Wifi oraz monitoringu, jeśli organizujesz nowe biuro, magazyn, zakład produkcyjny,
• W codziennym wsparciu serwisowym sieci IT w Twoim biurze,
• W zapewnieniu krótkoterminowego dostępu do Internetu na imprezie masowej, konferencji czy wydarzeniu sportowym, jeśli jesteś jego organizatorem,
• W budowie sieci światłowodowej jeśli jesteś operatorem telekomunikacyjnym i potrzebujesz wykonawcy do rozbudowy sieci własnej,
• W przeprowadzeniu streamingu z organizowanych wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz konferencji.

Opis firmy

Szybkość, jakość, bezpieczeństwo – na tych wartościach od 14 lat budujemy profesjonalną i zwinną organizację specjalizującą się w rozległych rozwiązaniach telekomunikacyjnych.

Jako integrator telekomunikacyjny jesteśmy pierwszym wyborem największych Operatorów - szybko dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania: od standardowych po zaawansowane projekty.

Jako Pracodawca pozostajemy wierni ideałom tworzenia przyjaznego i bezpiecznego miejsca pracy, w którym sukcesy wynikają z kompetencji, pasji i zaangażowania.

Jako operator telekomunikacyjny jesteśmy partnerem dla wymagających przedsiębiorców biznesowych projektując i wdrażając dla nich indywidualne usługi i serwis na poziomie Premium.

Dostęp do Internetu bez limitu transferu danych, z gwarancją pasma i całodobowym serwisem to narzędzie pracy każdego Przedsiębiorstwa.

Dodając do tego osobistą relację z zaangażowanym Projekt Managerem Landtech, który uwzględni specyfikę wymagań Klienta, w tym wszystkie jego lokalizacje, tworzymy na rynku polskim elastyczne podejście do realizacji projektów telekomunikacyjnych.

Doceniamy wyzwania, rozwijają one naszych Klientów i nas.

Osoba do kontaktu:

Beata Romańska

Adres:

H. Siemiradzkiego 25
05-820 Piastów

Dane firmy:

Landtech Sp. z o.o.
H. Siemiradzkiego 25
05-820 Piastów
NIP: 5342374686
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl