POSBET Posadzki Przemysłowe i Dekoracyjne

logo-POSBET Posadzki Przemysłowe i Dekoracyjne

Mając ponad 13 letnie doświadczenie POSBET s.c. POSADZKI PRZEMYSŁOWE I DEKORACYJNE wykonuje:


POSADZKI PRZEMYSŁOWE
Zacieramy beton mechanicznie i utwardzamy powierzchniowo (nawet do 300% odporności więcej od zatartego betonu) w halach przemysłowych, magazynach, garażach itp. Powierzchnia utwardzona może być w różnych kolorach z palety barw.


POSADZKI ŻYWICZNE
Różne technologie i rodzaje z materiałów epoksydowych oraz poliuretanowych. Wykonujemy również betony zacierane pod żywice a także mocne jastrychy z żywicy.


POSADZKI SZLIFOWANE / POLEROWANE
Stosowanie betonu polerowanego nazywanego dekoracyjnym, to nie tylko estetyczne wykończenie wnętrza, ale przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Dzięki szlifowaniu i polerowaniu posadzki w pomieszczeniach przemysłowych czy użytkowych osiągniemy piękne, gładkie, twarde, funkcjonalne, błyszczące w kolorach lub naturalne posadzki betonowe. Beton polerowany, wykonuje się poprzez odpowiednią renowację betonu. Można go wykonać zarówno na posadzkach nowych, jaki i starych.


POSADZKI PRZEMYSŁOWE CIEŃKOWARSTWOWE SAMOPOZIOMUJĄCE MORFICO – czeski producent
System samopoziomujących posadzek mineralnych MORFICO jest to mieszanina jastrychowa na bazie cementu, wypełniacza i dodatków specjalnych odpornych na ścieranie i pylenie. Jest przeznaczony przede wszystkim do podłóg przemysłowych na nowy i stary beton jako docelowa powierzchnia. Jest to bardzo twarde i za razem trwałe oraz cienkowarstwowe rozwiązanie w różnych kolorach z palety barw.


NAPRAWY I RENOWACJE POSADZEK
Renowacje posadzek, wzmacnianie powierzchniowe, naprawa pęknięć, wymiana dylatacji, naprawa odparzeń, mikropęknięć oraz delaminacji posadzki.


Wykonujemy również CHUDE BETONY oraz MALOWANIE NATRYSKOWE.
Więcej szczegółów na - www.posbet.com.pl


Jeżeli masz dowolny problem z posadzką lub pytania zadzwoń lub napisz - chętnie pomożemy!Karol Łaskawski
Tel: 606 276 087
mail: karol.laskawski@posbet.com.pl

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Mamy spore doświadczenie w temacie posadzek betonowych przemysłowych (ponad 13 lat). Dzięki tej wiedzy możemy pomóc przy rozwiązaniu problemów przed, w trakcie oraz po wykonaniu tak niewdzięcznego i nieprzewidywalnego tematu, jakim jest posadzka betonowa.


Dlaczego niewdzięczny i nieprzewidywalny temat? Ponieważ przed wykonaniem, w trakcie oraz po wykonaniu posadzki przemysłowej należy przestrzegać szeregu zasad, czynników oraz warunków o których wielu Inwestorów nie ma pojęcia, a które mają duży wpływ na wykonanie oraz późniejszą eksploatację. Temat jest bardzo obszerny. Możemy również porozmawiać na temat wykonywania żywic oraz renowacji, jak również o metodach napraw posadzek, o tym jakie są różnice między betonową a żywiczną posadzką, jakie posiadają plusy i minusy.


Ostatnio weszliśmy w bardzo ciekawy temat bardzo twardych posadzek cienkowarstwowych samopoziomujących z Czech - MORFICO. Jako jedyni w Polsce mamy za sobą realizacje 1600 m2 posadzki MORFICO w kolorze zielonym, średnia grubość posadzki to 5 mm. Inwestor jest bardzo zadowolony.


Chętnie pomożemy przy rozwiązaniu wykonawstwa bardzo twardej nie pylącej i cienkiej posadzki w przypadku kiedy nie jest możliwe zbyt duże podniesienie wysokości.

Opis firmy

Ogólnie starałem się napisać o tym co wiem bardzo krótko i wielu wątków nawet nie staram się przybliżać, ponieważ jak już wspomniałem wyżej, temat jest bardzo obszerny. Dlatego jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej na temat wizytówki obiektu jaką jest posadzka bądź masz dowolny problem z podłogą, ewentualnie pytania - zadzwoń lub napisz, chętnie pomożemy!POSBET s.c.
Karol Łaskawski
Tel: 606 276 087
mail: karol.laskawski@posbet.com.pl

Osoba do kontaktu:

Karol Łaskawski

Adres:

Zalesie 83 D
25-825 Kielce

Dane firmy:

POSBET Posadzki Przemysłowe i Dekoracyjne Karol Łaskawski, Daniel Łaskawski s.c.
Zalesie 83 D
25-825 Kielce
NIP: 9592043099
Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl