Eventus Rope Access Sp. z o.o.

logo-Eventus Rope Access Sp. z o.o.

Eventus Rope Access Sp. z o.o. świadczy usługi wymagające zastosowania techniki dostępu linowego potocznie zwanymi alpinizmem przemysłowym.
Realizujemy prace montażowe, budowlane i renowacyjne, mycia alpinistyczne, czyszczenia ciśnieniowe i inne.
Jesteśmy firmą polską działającą również w innych krajach Europy.

Galeria zdjęć

W czym możemy pomóc innym Coraz Lepszym Przedsiębiorcom?

Doradztwo w zakresie świadczonych przez nas usług, dzielenie się doświadczeniem w rozwijaniu firmy - procedury, księgowość.

Opis firmy

Firma Eventus Rope Access istnieje od 2009 roku. Świadczymy usługi wymagające zastosowania techniki dostępu linowego potocznie zwanymi alpinizmem przemysłowym. Realizujemy prace montażowe, budowlane i renowacyjne, mycia alpinistyczne, czyszczenia ciśnieniowe i inne. Jesteśmy firmą polską działającą również w innych krajach Europy.


Od początku działalności naszej firmy stawialiśmy na jakość i efektywność wykonywaniu prac. Do każdego zadania starannie się przygotowujemy co pozwala nam zoptymalizować pracę pod względem zarówno technicznym jak i czasowym. Zatrudniamy doświadczonych techników dostępu linowego IRATA, współpracujemy z doświadczonymi podwykonawcami i sprawdzonymi dostawcami.


Dzięki tej strategii nieustannie się rozwijamy. W 2019 roku zmieniliśmy formę prawną firmy z działalności gospodarczej na Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością.


Nasza efektywność skutkuje długoterminowymi współpracami z klientami z sektora budowlanego, przemysłowego jak również z zarządcami nieruchomości.


Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo ludzi. Dlatego też opracowaliśmy wewnętrzna Politykę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, i zgodnie z jej zapisami wdrażamy wewnętrzne standardy i procedury.Wykonujemy prace wysokościach takie jak:

 • prace budowlane i montażowe

 • prace antykorozyjne

 • mycie elewacji szklanych

 • czyszczenia ciśnieniowe

 • przeglądy techniczne

 • prace w zbiornikach i silosach

 • montaż banerów, kasetonów.

 • Osoba do kontaktu:

  Ewa Ślęzak

  Adres:

  Północna 2E
  62-005 Promnice

  Dane firmy:

  Eventus Rope Assess Sp. z o.o.
  Północna 2E
  62-005 Promnice
  NIP: 7772706442
  Katalog Coraz Lepszych Firm zawiera wizytówki wyjątkowych firm, które chcą się rozwijać, stawać coraz lepsze oraz współpracować ze sobą i aby realizować te cele uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Gorąco polecamy korzystanie z produktów i usług tych firm.
  Chciałbyś, by Twoja firma również znalazła się w naszym katalogu? - dowiedz się więcej o Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl